Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Herci z Discopříběhu po více než 30 letech od natáčení: Takhle dnes vypadají

+ Dalších 9 fotografií
Po letech
Discopříběh byl poprvé vysílán před téměř dvaatřiceti lety a stal se oblíbeným snímkem mnoha diváků. Hlavní hrdina Jirka tráví svůj volný čas převážně na diskotékách v okolí plzeňského sídliště, což se nelíbí jeho otci. Během svého řádění se zamiluje do Evy a děj se začíná zamotávat. Hlavní hrdinové se ale od uvedení snímku změnili k nepoznání. A my víme jak!

Hlavní roli Jirky Horáčka ve filmu Discopříběh získal Rudolf Hrušínský nejml. Horáčkova otce ztvárnil Ladislav Potměšil a atraktivní blondýnku Evu si zahrála Mariana Slováková. Přední představitelé filmu se od natáčení filmu změnili k nepoznání. Rudolf Hrušínský nejml. vypadá po mnoha letech od uvedení pořád dobře a nedávno dokonce ukázal svoji utajovanou manželku.

Zahrál si i v Discopříběhu 2 a naposledy se objevil ve filmu Decibely lásky.

Slovenka Mariana Slováková, dnes Konečná, dostala v Discopříběhu první opravdovou roli. Dřív vystupovala ve videoklipu kapely Elán. Nyní žije v Bratislavě a herecké profesi se nevěnuje. Ladislav Potměšil si zahrál roli otce, co syna často kárá. Mezi jeho nejznámější role patří policista major Maisner z trilogie Byl jednou jeden polda. Objevil se ve filmu Bastardi. Podstatnou roli ve filmu má také Jaroslava Stránská, která si zahrála kadeřnici Jitku, co se snaží Jirku dostat. Ten o ni zájem nejeví. Naposled jste ji mohli na televizních obrazovkách spatřit v Policii Modrava.

Mohlo by vás zajímat

Další články