Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Herci z Comebacku kdysi a dnes: Jak vypadá Tomi Paci a ostatní po více než 10 letech

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Kvůli pandemii koronaviru bylo přerušeno natáčení mnoha seriálů, mezi nimi i divácky oblíbené Ulice. Proto se televize Nova rozhodla ji v pátek nahradit populárním sitcomem Comeback, který byl vysílán v letech 2008-2011. Jak se od té doby změnila rodina Pacovských, Mamba, Lexa se Sašou, Simona a Horvi?

Seriál Comeback se řadí mezi české sitcomy, které měly u diváků skutečně obrovský úspěch. Dospělí herci hráli teenagery, Martin Dejdar se schoval pod masku metalisty a Tomáš Matonoha se vžil do role zaniklé popové hvězdy.

Obzvláště velkou oblibu si u diváků získal Martin Dejdar v roli Ozzáka. Prosby za její zopakování se mu jen hrnuly a lidé ho jako jeho postavu dodnes poznávají. Naposledy se do Ozzáka převtělil během silvestrovské televizní relace loňského roku a není jisté, zda to ještě někdy udělá.

Comeback byl natolik oblíbený, že fanoušci často žádají o natočení dalších sérií. Proti tomu se tvrdě ohrazuje Kristýna Leichtová, která hrála Ivu. Na Instagramu dotazujícím se divákům několikrát jasně odpověděla, že Comeback už nikdy nebude a že jí s ním mají dát pokoj.

Změna

Podívejte se ve fotogalerii na to, jak se změnily hlavní postavy Čechy milovaného sitcomu. Deset let udělalo s každým hercem své, musí se ale nechat, že na nikom ze sestavy se zub času negativně nepodepsal.

Související články

Další články