Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Herci ve Svatbě na první pohled: Moderátorka omylem prozradila rozchod Simony a Radka

Herci ve Svatbě na první pohled: Moderátorka omylem prozradila rozchod Simony a Radka
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
přešlap
Jako čtvrtý a poslední pár reality show Svatba na první pohled si řekli své ANO okouzlující Simona (29) s přecitlivělým Radkem (32). Mnoho diváků je ze spojení tohoto páru velmi překvapeno, Simona oplývá krásou, skvělou prací a vyrovnaností, zatímco Radek je její skoro dokonalý opak. Po zjištění, že si navíc Radek zahrál roli rozvedeného otce Petra v Nebezpečných vztazích, se obávají, že je to jen další zaplacená role a jejich společné budoucnosti nedávají žádnou naději.

Jako poslední pár reality show Svatba na první pohled se představili půvabná Simona Míková a příliš sentimentální Radek Stöber Ač jejich obřad zkomplikovalo nepříznivé počasí, i tak byl čtvrtý pár nakonec oddán a řekli si své ANO. Mnoho diváků nechápe, že půvabné Simoně vybrala odborná porota právě Radka, který se zdá emočně nestabilní, k Simoně se prý po žádné stránce nehodí a po zjištění, že si Radek zahrál roli rozvedeného Petra v Nebezpečných vztazích, dokonce začali spekulovat, že je Radek pouze zaplacený herec, který má touhu po slávě. Do toho se ukázalo, že i ženich Pavel, který tvoří pár se Štěpánkou, má herecké zkušenosti.

Moderátorka prozradila jejich rozchod

Pár se následně zúčastnil živého výstupu v pořadu Snídaně s novou, kde je zpovídali moderátoři Gabriela Partyšová (42) a Aleš Lehký. Při jejich společném rozhovoru ale udělala Gábina velký přešlap, když nechtěně prozradila, že už je pár pravděpodobně od sebe. "A co bude dál? Vídáte se občas?" vyhrkla. V ten moment nastalo trapné ticho a ostatní účinkující se snažili nepovedený dotaz nějak zamaskovat. "Budou Vánoce, Velikonoce a tak..," vtipkovali nervózně.

Začátek konce ve Svatbě na první pohled

To, že pro Simonu nebyl Radek láska na první pohled, potvrdila v pořadu ona sama. "Radek vypadá jako hodný člověk. Když jsem mu koukla do očí, viděla jsem v nich dobrotu. Je sice pravda, že bych si ho na ulici na první pohled nevybrala, jsem ale otevřená tomu, poznat ho zevnitř," prozradila Simona, kterou Radek po fyzické stránce vůbec nepřitahuje, a dokonce mu řekla, že by mu prospělo, kdyby si nechal udělat nové zuby. Radek sdílí stejný názor a překvapen z jejího vyjádření tedy pravděpodobně nebyl. "Já, když jsem ji viděl přicházet, tak jsem vůbec nevěřil, že se to týká mě," řekl Radek, když půvabnou Simonu poprvé spatřil.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy