Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Herci ve Hře o trůny dospěli i zestárli: Podívejte se, jak vypadali v první a poslední sérii

+ Dalších 39 fotografií
galerie
Seriál Hra o trůny byl natáčen od roku 2010 až do roku 2018. Je tedy jasné, že většina herců a obzvláště pak těch původně dětských, prošla obrovskou změnou. Maisie Williams (22) například byla ještě malá holčička, ze které na natáčení vyrostla nádherná dospělá žena. Kdo další se změnil?

Herci ze Hry o trůny prošli za léta účinkování v seriálu neuvěřitelnou proměnou. Zatímco někteří herci před kamerou doslova dospěli, další si z natáčení svého posledního dílu odnesli pár vrásek, které při své úplně první scéně rozhodně neměli.

Když strávíte tolik času natáčením jednoho seriálu, je jasné, že se hodně změníte, obzvlášť pokud jste ještě dítě. Například Sophie Turner, která od svých 13 let hrála Sansu Stark, v rozhovoru pro americká média otevřeně přiznala, že být středem pozornosti veřejnosti zrovna v období dospívání bylo extrémně náročné. Prý kdyby se tomu mohla vyhnout, byla by na tom po psychické stránce mnohem lépe, Hru o trůny a přátele, které díky ní má, by ale za nic nevyměnila.

Nejen Maisie Williams a Sophie Turner prošly obrovskou proměnou. Podívejte se do galerie a přesvědčte se o tom, jak se léta natáčení na hercích z Hry o trůny podepsala.

Mohlo by vás zajímat

Další články