Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Herci Sexu ve městě po 22 letech: Sarah Jessica Parker překvapila šedinami i propadlou tváří

Herci Sexu ve městě: Takhle se na nich podepsal čas
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Je to už přes dvaadvacet let od odvysílání prvního dílu seriálu Sex ve městě, který udělal obrovskou díru do světa a pro jeho úspěch byly natočeny nejen stejnojmenné filmy, ale také pokračování celého seriálu. Takhle se proměnily ty největší hvězdy Carrie, Samantha, Miranda, Charlotte a pan Božský. Na kom se podepsal neúprosný čas nejvíce?

Seriál a filmy Sex ve městě si diváci zamilovali zejména díky otevřenosti k tématům vztahů, sexu a že žít i bez partnera a dětí není žádné tabu a zcela normální. Navíc tak dodaly odvahu a sebevědomí nejen ženám po celém světě a dodnes patří mezi nejoblíbenější. Hlavní hvězdy se nyní ukázaly i v pokračování seriálu, na někom čas s vráskami nešetřil, jiní ovšem zrají jako víno.

Čas se nejvíce podepsal na Sarah Jessice Parker

Herečka ztvárnila ústřední postavu Carrie Bradshaw, která celým seriálem provází jako novinářka a dá se považovat za tu nejznámější z celé čtveřice. Na Sarah Jessice Parker se za tu dobu dle fanoušků podepsal čas zcela nejvíce, avšak svou postavu si udržuje stále ve štíhlé formě, stejně tak se nezměnil ani její kudrnatý šibalský rozcuch.

Seriálová Samantha Jones, v reálu Kim Cattrall, je pověstná svou zálibou v mužích, které střídala jako ponožky, což ji dělalo šťastnou a dle výzkumu se stala tou nejoblíbenější postavou vůbec včetně jejích hlášek, které doslova zlidověly. Sama herečka vypadá i po více než dvaadvaceti letech skutečně skvěle a stárne s velkou grácií.

Miranda je v seriálu Sex ve městě nezávislou a nekompromisní právničkou. V reálném životě stihla herečka Cynthia Nixon porazit rakovinu prsu a vyměnit svou sexuální orientaci, považuje se totiž za bisexuálku a ve svých pětapadesáti letech vypadá skutečně fantasticky, stejně jako Kristin Davis, jež ztvárňuje Charlotte. V Sexu ve městě byla za jemnou, uspořádanou ženu, v reálném životě je ale vyléčená alkoholička, který si prošla skutečně zapeklitou cestou.

A to nejlepší na konec, nejdůležitější muž celého ikonického seriálu Chris Noth alias pan Božský zraje jako to nejdražší víno a čtyři roky před sedmdesátkou má neskutečné charisma.


Související články

Další články