Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Herce Karla s Tourettovým syndromem do Prostřena prý poslal Kazma

+ Dalších 14 fotografií
Určitě si pamatujete na Karla s Tourettovým syndromem, který bavil diváky Prostřena. Web eXtra.cz jako první upozornil, že je to jen najatý herec z filmové školy. Kdo stál v pozadí celé akce? Vypadá to na Kazmu.

Karel Ondrka všem tvrdil, že má Tourettův syndrom a že doma chová slepici jménem Babiš. Také tvrdil, že ho rajcují důchodkyně.

Portál eXtra.cz tuto báchorku rychle vyvrátil. Karel Tourettův syndrom nemá, doma má hezkou manželku a svůj životní příběh si vymyslel, aby obalamutil diváky, kteří sledují Prostřeno

Otázkou bylo, kdo stojí v pozadí celé akce. Karel by to sám asi vymyslet nedokázal. "Ty jeho filmy byly vždy nejhorší z celého ročníku. On je to hodný kluk, všem pomáhal, snažil se, ale je bez talentu. Po každém cvičení se zvažovalo, zda ho ze školy nevyhodí. Kvalita filmů byla opravdu špatná," prozradil nám Karlův spolužák z písecké filmové školy

Kazma nyní dal upoutávku na nový díl své internetové show a naznačuje, že stál v pozadí celého Prostřena s Karlem. Na indicie, které to dokazují, upozornil web czechmag.cz.

Místnost, kde pracuje Karel a která je vidět v Prostřenu, je stejná místnost, kterou k natáčení využívá Kazmův tým. Kazma dal na internet upoutávku, kde se objeví silueta Karla z Prostřena. Existují snímky, kde je Karel spolu se štábem, co točí Kazmovu show. Chcete další důkazy? Myslíme si, že Kazma brzy půjde s pravdou ven.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy