Karel Ondrka všem tvrdil, že má Tourettův syndrom a že doma chová slepici jménem Babiš. Také tvrdil, že ho rajcují důchodkyně.

Portál eXtra.cz tuto báchorku rychle vyvrátil. Karel Tourettův syndrom nemá, doma má hezkou manželku a svůj životní příběh si vymyslel, aby obalamutil diváky, kteří sledují Prostřeno.

Otázkou bylo, kdo stojí v pozadí celé akce. Karel by to sám asi vymyslet nedokázal. „Ty jeho filmy byly vždy nejhorší z celého ročníku. On je to hodný kluk, všem pomáhal, snažil se, ale je bez talentu. Po každém cvičení se zvažovalo, zda ho ze školy nevyhodí. Kvalita filmů byla opravdu špatná,“ prozradil nám Karlův spolužák z písecké filmové školy.

Kazma nyní dal upoutávku na nový díl své internetové show a naznačuje, že stál v pozadí celého Prostřena s Karlem. Na indicie, které to dokazují, upozornil web czechmag.cz.

Místnost, kde pracuje Karel a která je vidět v Prostřenu, je stejná místnost, kterou k natáčení využívá Kazmův tým. Kazma dal na internet upoutávku, kde se objeví silueta Karla z Prostřena. Existují snímky, kde je Karel spolu se štábem, co točí Kazmovu show. Chcete další důkazy? Myslíme si, že Kazma brzy půjde s pravdou ven.