Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Helikoptéra s nevěstou se zřítila. Všechno natáčela fotografka obřadu

Měl to být nejšťastnější den jejich života. Svatbu ale překazila tragická smrt nevěsty. Nevěsta Rosemere do Nascimento Silva (†30) chtěla svého ženicha překvapit tím, že na samotný obřad přiletí v helikoptéře. Kilometr od oltáře se však helikoptéra dostala do problémů a zřítila se. Celá posádka stroje zahynula.

Rosemere do Nascimento Silva z brazilského São Paula si měla loni v prosinci brát svého snoubence Udirleya Damascena (32). Nevěsta chtěla svého ženicha překvapit a rozhodla se, že na obřad přiletí helikoptérou.

Stroj řídil zkušený pilot Peterson Pinheiro a kromě nevěsty na palubě byl její bratr a fotografka Nayla Cristina Neves, která čekala dítě. Ta také let helikoptérou natáčela a nevědomky zachytila i poslední momenty celé posádky. Helikoptéra se totiž dostala do potíží a havarovala zhruba 1,5 kilometru od místa obřadu, kde už čekalo celé osazenstvo svatby. Náraz bohužel nikdo z posádky nepřežil.

Ženichovi, který na svou vysněnou nevěstu čekal u oltáře, smutnou zprávu oznámil pastor. Podle vyšetřovatelů helikoptéra havarovala v důsledku pochybení pilota. Svůj díl na celé tragické události nesla i špatná viditelnost způsobená mlhou a deštěm.

Související články

Další články