Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Helena Zeťová vyrazila omrknout motorky: Vzala na akci i utajovaného přítele?

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Patřila k hvězdám české hudební scény. Poté odcestovala do Řecka kvůli svému partnerovi. Jenže následoval rozchod a je v Česku. Helena Zeťová (38) se objevila po delší době ve společnosti a promluvila i o lásce. Usmívala se i přesto, že ji mírně trápil zdravotní stav.

Helena Zeťová si hlídá své soukromí a i když o novém vztahu odmítla mluvit, netajila se velkou láskou k motorkám. "K motorkám mě přivedla hlavně puberta a rodiče. Vyrůstala jsem v tomhle prostředí, takže to bylo naprosto přirozené,“ svěřila se někdejší členka tria Black Milk, která se objevila v pražských Letňanech na kultovním Motosalonu 2019.

Zajímavostí bylo, že dorazila s pohledným mladíkem. Vypadalo to, že jsou si dost blízcí. Helena ale uvedla, že jde o manažera. „O chlapech nemluvím. Jsem tu se svým manažerem,“ šibalsky se usmívala zpěvačka, která motorku v minulosti řídila i sama.

„Motorky jsou mojí vášní a láskou,“ pokračovala Helena, která v minulosti zažila i rockovou lásku a dodnes má mezi motorkáři spoustu přátel.

Na Motosalon, který probíhá celý víkend, dorazila na antibiotikách a prozradila, že aktuálně pracuje na nové desce. Tak se budeme těšit nejen na desku, ale i na to, až odtajní nového muže.

Související články

Další články