Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Helena Zeťová slaví: 10 snímků žhavé zpěvačky s nezaměnitelným hlasem

Helena Zeťová
Zdroj: Profimedia / Showpix / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
výročí

Zpěvačka s obličejem anděla a duší rockera Helena Zeťová slaví své jedenačtyřicáté narozeniny. Členka bývalého tria Black Milk, které ovládalo hitparády, se po rozpadu odstěhovala do zahraničí a vydala se na sólovou dráhu, která byla velmi úspěšná. Prožila několik dlouholetých vztahů, avšak toho pravého muže, se kterým by založila rodinu, zatím nenašla. Připomeňte si ohnivou blondýnku, která okouzlila nejen celé Česko.

Oslavenkyně Helena Zeťová, která dnes slaví 41. narozeniny, začala v patnácti letech působit v rockové kapele. Velký zlom nastal, když se v roce 2000 prvně setkala se zpěvačkami Terezou Kerndlovou a Terezou Černochovou při jednom natáčení pod záštitou TV Nova. O rok později vytvořily dívčí hudební skupinu Black Milk a jejich debutové album vyšlo v roce 2002 a prvně hraným singlem se stala píseň Modrej dým. Ještě téhož roku obdržely cenu Český slavík za objev roku.

Úspěšná sólová kariéra

V roce 2005 se skupina Black Milk rozpadla a stejně jako ostatní členky tak se i Helena vydala na vlastní sólovou dráhu. Odstěhovala se do Řecka, kde se jí velmi dařilo. V roce 2005 vyšlo její debutové album pod názvem Ready To Roll. Pilotní písní se stala úspěšná píseň Impossible (Unstoppable) a ještě téhož roku obdržela cenu Český slavík jako skokan roku. V roce 2008 jí vyšla druhá deska pod názvem Crossing Bridgesa a v roce 2019 vydala své třetí album Consequences, kvůli kterému se vrátila na delší dobu do České repbuliky.

Vztahy a touha po dětech

Helena žila v Řecku osmnáct let, kde měla tři dlouhodobé vztahy. Ani jeden z mužů ale nebyl tou pravou láskou, se kterou by založila rodinu, a tak se po rozchodu s posledním mužem vrátila zpět do Česka. "Chybí mi děti. Vždycky jsem říkala, že budu mít čtyři, což už asi nestihnu. Nedovedu si to ani teď úplně představit," uvedla Helena pro Top Star v roce 2020. "Ono to přijde s tím chlapem. Musí to být s někým, na koho se můžu spolehnout. Musím to chtít. Musíme to chtít oba. A to se mi zatím v mém životě nepřihodilo," dodala půvabná blondýnka, která je mimo jiné i vášnivou motorkářkou.

Související články

Další články