Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Helena Zeťová (41) k nepoznání: Havraními vlasy rozdělila fanoušky na dva tábory

Helena Zeťová provedla výraznou změnu image.
Zdroj: Se souhlasem H. Zeťové/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Proměna roku

Helena Zeťová (41), členka kdysi slavného tria Black Milk, které ovládalo hitparády, se odhodlala k razantní změně. Své andělsky blonďaté vlasy přebarvila na tmavo, jak se sama pochlubila na Instagramu. Teď už je rockerka nejen duší, ale i vzhledem! Posuďte sami, jak změna image zpěvačce sluší. 

Při pohledu na půvabnou blondýnku by si jen málokdo pomyslel, že právě ona, Helena Zeťová, je vášnivá rockerka a motorkářka! Svou rockerskou duši nyní podtrhla výraznou změnou image. Přebarvila si vlasy na tmavo a proměnou se pochlubila na svém Instagramu.

“Není každý den posvícení, vnitřně zůstávám blond! Trocha filtru po dlouhé době neuškodí. Ne, nebo jo?” napsala pod příspěvek.

Zeťová rozdělila fanoušky

Fanoušky svým krokem rozdělila na dva tábory. Jedni jí razantní proměnu chválí: “Wau, sluší! Vůbec bych vás nepoznal,” nebo “Top změna,” píší.

Ale druzí si stojí za názorem, že zpěvačka měla raději zůstat u své typické blonďaté hřívy. "Určitě blond," má jasno Simona. "Já jsem si říkal, že sleduji někoho, o kom vůbec nevím, že ho sleduji, a ona to Helenka... Jinak za mě tedy blond," míní Jarmil.

Helena Zeťová nechala u zveřejněné fotky část nápisu FaceApp, aplikace pro úpravu fotek. Je tedy dost možné, že si ze svých fanoušků pouze vystřelila a barvu vlasů si jen upravila virtuálně.

Posuďte sami v galerii, co zpěvačce sluší více.

Související články

Další články