Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Helena Vondráčková v slzách: Zemřel jí blízký kamarád a manažer

Helena Vondráčková zazpívala na koncertě pro Hanu Zagorovou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Úmrtí

Zpěvačka Helena Vondráčková (77) prožívá opravdu smutné období. Zemřel totiž její dlouholetý přítel a německý manažer Werner Düwelt (†75). Podle informací Blesku podlehl zákeřné leukémii, s níž roky bojoval.

Helena Vondráčková prožívá zvlášť těžké období, jelikož jí zemřel blízký člověk. V pětasedmdesáti letech podlehl zákeřné leukémii německý manažer a hlavně kamarád Werner Düwelt.

„Byl to náš letitý přítel a je to pro nás velmi bolestivá zpráva. Měli jsme mnoho společných pracovních zájmů. Byl mým manažerem v Německu, ale také skvělým muzikantem. Byl to vynikající člověk s báječnými vlastnostmi, ale bohužel ho před dvěma roky postihlo vážné onemocnění, leukemie,“ prozradila pro Blesk zdrcená Vondráčková.

Jezdili na dovolené

O tom, že odešel, ji informovala Düweltova manželka. S německým manažerem jezdila Vondráčková i na společné dovolené, bylo tak vidět, že si jsou opravdu blízcí.Byli jsme v Tatrách nebo u Baltu. Často jezdil s manželkou také k nám na hausbót,“ dodala.

Podle informací webu Aha! spolu Vondráčková s Düweltem intenzivně pracovali v letech 2008 až 2020, kdy nahrála dvě desky s dětmi z mateřské školy Deutsche Schule Prag, přičemž dvě písně pro českou zpěvačku napsal právě Düwelt.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy