Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Helena Vondráčková ukázala svoje sexy tělo. Takhle se vystavuje na Kanárech!

Heleně by mohla její postavu kdejaká žena závidět!
+ Další 3 fotografie
Stálice Helenka Vondráčková (69) na pěvecké scéně působí už nějaký pátek, a přesto jí to na koncertech nejen zpívá, ale i pěkně trsá. Svoje sexy tělo vystavila na odiv na dovolené na Kanárských ostrovech, kam se vydala za odpočinkem před začínajícím turné. O tom, že věk je jen číslo, se v Helenině případě můžete přesvědčit sami.

Jsou prostě hvězdy, které nestárnou! Těžko uvěřit, že Helena Vondráčková (69), která příští rok oslaví kulatých sedmdesát let, je v babičkovském věku. Její kondice je mnohým zajisté inspirací a není se čemu divit. Zatímco některé ženy stejného věku se mnohdy nemohou ani hýbat, Helena bez ostychu vystavuje svoje super štíhlé tělo světu. A skutečně se nemá za co stydět.

Pěvecká legenda své léto prožívala v poklidu na hausbótu na Slapech a zakončila jej na Kanárech s přáteli, kde společně relaxovali a sportovali. Helena potřebovala načerpat energii, protože ji čeká pracovně náročný podzim.

Opět vyrazí na turné, které zakončí velkým gala koncertem před Vánocemi. Turné prý plánovala až na příští rok k oslavě svého jubilea, ale fanoušci jí prý nedali spát. A tak se jako již tradičně můžeme těšit na podzim s energickou Helenou, která to na svých koncertech zajisté opět patřičně rozjede.

Mohlo by vás zajímat

Další články