Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Helena Vondráčková překvapila snímky bez make-upu: Jako by našla elixír mládí, shodují se

Helena vypadá skvěle.
Zdroj: Instagram Heleny Vondráčkové.
+ Dalších 14 fotografií
dovolená

Zpěvačka Helena Vondráčková si vyrazila za teplem na Kanárské ostrovy. Při této příležitosti na Instagramu sdílela se svými fanoušky hned několik snímků, na kterých ukázala, v jak skvělé je formě. Ačkoliv letos oslavila své 76. narozeniny, vypadá famózně. Ostatně i fanoušci spekulují, zda nenašla elixír mládí. 

Oblíbená zpěvačka Helena Vondráčková si prodloužila léto na Kanárských ostrovech. O jedinečné momenty se musela podělit i se svými fanoušky prostřednictvím Instagramu. Muzikantka ukázala mladistvý vzhled a ihned byla zahrnuta nespočtem lichotivých komentářů. Pomalu to vypadá, že hvězda pohádky Šíleně smutná princezna nestárne.

“Každodenní masáže v teplé mořské vodě jsou k nezaplacení!” pochlubila se Helena fotografií od bazénu a upřesnila, že je na Kanárských ostrovech. Fanoušci téměř okamžitě začali pět ódy na zpěvaččin mladistvý vzhled a neutichající krásu. Jednoznačně se shodli – zpěvaččin věk by jí tipoval pouze málokdo.

Fanoušci se shodli, že Helena vypadá jako holčička

“Helenko, vy jste prostě jednička. Vypadáte jako holčička. Moc vám to sluší,” zní jeden z lichotivých komentářů. “Vypadáte strašně zrelaxovaně a to vám moc sluší,” přidává se i Kamila. “Heleno, vy jste nezmar. Jste stále tak pěkná ženská, to je neuvěřitelné,” shodují se jednoznačně fanoušci. Na fotografiích přitom zapózovala zcela bez make-upu.

V minulém roce zpěvačku potrápily zdravotní obtíže a od té doby si i přes pracovní vytížení vždy snaží najít čas na odpočinek a relaxaci. Přiznala srdeční problémy, kvůli kterým musela být pod neustálým lékařským dohledem. "Helenka je nyní pod stálou lékařskou kontrolou. Vystupovat může, ale musí se vyvarovat stresu a fyzické námahy. Proto se dnes také ze zádušní mše omluvila. Ještě nás čekají dvě vystoupení a pak máme naplánovanou dovolenou, takže na ní si Helenka určitě odpočine a nabere síly,” sdělil tehdy eXtra.cz její manžel Martin Michal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy