Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Helena Vondráčková má obrovský průšvih. Podle policie brala drogy!

Do smíchu Heleně při kontrole vůbec nebylo.
Zpěvačka Helena Vondráčková si na vlastní kůži vyzkoušela, jaké je být zločincem. Německá policie ji zastavila, když jela s manželem na dovolenou na Rujánu. Ale to ještě nevěděla, co se bude dít. Měla totiž pozitivní test na drogy! Copak na "stará kolena" bere omamné látky?

Kontroly v Německu dost přiostřují a sama to pocítila i slavná Helena, která ani náhodou nečekala, že si ji policisté vytipují a budou ji chtít zkontrolovat na drogy. Kontrolují ruce i oblečení, jestli na nich nemáte zbytkové částice z narkotik či výbušnin.

„Jeli jsme karavanem a vidíme, že nás policie žádá, abychom zastavili. Tak jsme zajeli na nejbližší odpočívadlo, kde byly najednou desítky policistů. Chovali se slušně, požádali nás o prohlídku dokladů a karavanu,“ řekla bulvárnímu listu Blesk Vondráčková. Policisté je zastavili na dálnici do Berlína.

Po nějaké chvíli nám brali stěry z rukou. Vůbec jsme nevěděli, o co jde. Zatímco Martin měl test negativní, u mě se ukázaly dvě čárky. Tedy že jsem přišla do styku s drogami. Vůbec jsem to nechápala, měla jsem velký strach,“ pokračovala zpěvačka ve svém strastiplném povídání.

A jak teda vůbec k pozitivnímu testu na drogy přišla? Snad nezačala užívat omamné látky? „Nakonec si můj muž vzpomněl na to, že si občas určitá místa na těle mažu konopnou mastí. Začala jsem se smát a hrozně se mi ulevilo. Vše se vysvětlilo a mohli jsme jet dál. Tam je jinak za drogy za volantem až několikaměsíční vězení.“

Za řízení pod vlivem alkoholu či drog hrozí však v Německu spíše vysoké pokuty. Pohybují se v rozmezí 500 až 1500 eur, při závažnějším přestupku mohou policisté odebrat řidičský průkaz.

Mohlo by vás zajímat

Další články