Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Strach Heleny Vondráčkové. Zpěvačka čelí velké výzvě, přiznala obavy, zda má dost sil

+ Dalších 20 fotografií

Helena Vondráčková na druhou polovinu loňského roku rozhodně nevzpomíná s láskou. Legendární zpěvačka totiž po nešťastném pádu utrpěla nepříjemná zranění, z nichž se dávala do kupy několik měsíců. Jak se uzdravila? A co má v plánu na letošní rok? Nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Legendární Helena Vondráčková vyrazila do společnosti na premiéru muzikálu Troja v divadle Broadway, kde nechyběla celá řada tuzemských celebrit. Zpěvačka přišla s dobrou náladou a v doprovodu svého muže jen zářila.

Po nedávném zranění, které vzniklo v důsledku nešťastného pádu, se zpěvačka svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz, že už je čilá a připravená na svůj chystaný velkolepý narozeninový koncert v O2 areně. “Já už doufám, že pády mám za sebou, takže budu už v pohodě,” říká se smíchem zpěvačka.

Vondráčkovou čeká velká výzva

Koncert k 77. narozeninám slavné zpěvačky nabídne velkou show a diváci mají velká očekávání. Ostatně o tom svědčí i masivní zájem, po vstupenkách se zaprášilo hned během loňských Slavíků. Není divu, že se Vondráčková na koncert těší, ale zároveň se trochu i obává, zda to zvládne. “Jenom doufám, že budu v pohodě a že to vydržím, protože to bude určitě docela nápor,” modlí se zpěvačka, jež bude mít dva koncerty po sobě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy