Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Helena Houdová se ukázala nahá: Sáhla jsem si do nejhlubších míst, napsala

Helena Houdová se ukázala v celé své kráse.
Zdroj: Helena Houdová / foto Sára Kaňákaková
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Helena Houdová (41) ukázala své tělo v celé své nahé kráse, a ač je to již 22 let od doby, kdy vyhrála Miss České republiky, tak svou postavu udržuje zdravým životním stylem ve skvělé kondici. Modelingová kariéra, kterou ze srdce nenáviděla, je ale pro Helenu již dávno minulostí, odstěhovala se s dětmi na Bali, kde žije v souladu s přírodou a je sexuální koučkou. Tentokrát promluvila o znovuzrození své duše, strachu a odvaze, díky které může žít s otevřenějším srdcem. 

Helena Houdová o znovuzrození

"Jsem nová. Znovuzrozená. Musela jsem si sáhnout do nejhlubších míst svého bytí, části, která v sobě ještě stále držela bolest ze strachu, vzteku, viny a oceánu smutku. Podívala jsem se na ni s veškerou odvahou. A našla jsem ji chvějící se ve vězení mé mysli a v neuvolněných emocích mého těla.

A jak jsemdovolila plivat, křičet, zvracet, plakat a třást se, začala jsem ji milovat. Děkovala jsem za to, že mne tak dlouho ochraňovala před bolestí. To kdybych otevřela víc své srdce a cítila víc lásky. Přijala jsem ji. A jak se vzdalovala, vytvořila místo pro nové, co přijít. Pro jednotu. Pro víc lásky. Pro expanzi. Pro víc radosti a vzrušení ze života," uvedla půvabná sexuální koučka Helena Houdová ke snímku svého těla, které ukázala v celé své kráse.

Sexuální zneužití, násilný vztah i potrat

Helena Houdová byla po vítězství v Miss České republiky v roce 1999 úspěšnou modelkou i ve světě. Avšak život v záři reflektorů doslova nesnášela. "Nesnášela jsem každou chvíli. Zatímco jsem soutěžila s ostatními ženami, která z nás je krásnější, tak já jsem si připadala ošklivě," zavzpomínala na časy, kdy byla vyhledávanou modelkou.

Od starého života se tak již před několika lety naprosto oprostila a společně se svými třemi dětmi žije v souladu s přírodou na Bali, kde se ozdravuje i z traumat, která v životě prožila. "Od sexuálního zneužití v dětství přes smrt mé nejlepší kamarádky, když nám bylo sedm, přes bulimii v pubertě, násilný vztah s mužem, násilný vztah sama se sebou, kdy jsem nenáviděla sebe a svoje tělo příliš dlouho, samovolný potrat, traumatický porod mého syna, manželství s mužem, který žil další tajný život s několika dalšími ženami, setkání se smrtí tváří v tvář," uvedla před nedávnem Helena na svých sociálních sítích.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy