Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Helena Houdová se nechala na 6 dní zavřít do tmy: Měla jsem návštěvy z různých dimenzí...

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Helena Houdová je první Česká Miss, která se zapojila do soutěže krásy jenom proto, aby mohla v budoucnu pomáhat. To se jí podařilo, v zámoří založila charitu pro děti a od té doby prošla velkou proměnou.

Zatímco většina modelek se zajímá jenom o to, jak svůj zadek nejlépe vyfotit na Instagram nebo na jakou značku udělat reklamu, tak Helena Houdová je někde jinde. Cestuje s dětmi po světě a věnuje se hlavně józe a meditaci

Nedávno dokonce podstoupila terapii tmou a nechala se na 6 dní zavřít do maringotky. To proto, že ji po rozvodu vyčerpal prodej milovaného domu, další vztahy a celkově si potřebovala odpočinout. Podle toho, co píše, se jí ale relaxace podařila

"Ahoj světe. Jsi nějak světlejší a hlasitější. A určitě víc voníš! Nevím, jestli už do slov dát, co pro mě tahle iniciace tmou znamená. Každopádně odjíždím ze svého 'doma' posledních šesti dnů citlivější na... no... všechno," popisuje Helena svůj zážitek.

"Můj cíl byl si odpočinout, což se povedlo. Prosnila jsem v podstatě první 3 dny, ať už spící, či bdící. A pak už mi jenom začaly chodit dary a učení ve formě návštěv z (a do) různých dimenzí. Vize a spoustu lásky, pochopení i odpuštění."

Související články

Další články