Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Helena Houdová perlí: Raketová inženýrka ezověd vyřkla slunovratové moudro

Helena Houdová: Zimní slunovrat je momentem naděje
Zdroj: Se svolením Heleny Houdové
+ Další 4 fotografie
Poselství

Modelka Helena Houdová (41) ku příležitosti zimního slunovratu vyslala do světa skrze sociální sítě poselství. Podle známé ezožínky končí období temna a začíná se vracet do života lidí světlo. Houdová v živém vysílání na Instagramu zároveň přiznala, že rok 2021 pro ni byl náročný, ale s podporou ho zvládla překonat. 

Helena Houdová proslula ve světě modelingu, stále známější se ale stává i díky svému zapálení pro ezoteriku. Logicky si tak nemohla ujít okomentování zimního slunovratu, který shrnula pro své fanoušky na Instagramu.

"Uzavírá se hodně intenzivní transformační období, kdy temno a tajemno začalo vycházet na povrch a u někoho z nás hodně intenzivně. Mám pocit, že tím, že dnes je ten den, kdy je temno nejsilnější a světlo se začne vracet zpátky, já věřím, že i u nás bude míň překážek, které budou vrhat stín na naše světlo," řekla Houdová na úvod čtyřicetiminutového videa.

V něm se například svěřila, že rok 2021 pro ni byl velmi náročný. Podle vlastních slov se cítila často špatně a měla dojem, že je na všechno sama, přesto zjistila, že byla podporována svou rodinou, anděly a světelnými bytostmi. "Je to nádherný. 40 let jsem žila v tom, že jsem na to sama. Už nemusím," oddechla si modelka.

Byla na bodě nula

Modelka cítila, že byla od srpna do listopadu v bodě nula. "Nevěděla jsem, kam mě to bere. Pak jsem ale zjistila, že chci zpívat a sdílet ty kódy, které mnou prošly nebo jsem si je během života stáhla. 2021 mi ukázalo, že jdeme tam, kde nebudou slova potřeba, kde budeme moct komunikovat vibračně, kde bude stačit zpívat," pokračovala Houdová.

Svým fanouškům vzkázala, že mají pustit všechny špatné věci z hlavy a užít si toho, že se do jejich života vrací světlo právě díky slunovratu. "Cítím, že se mi přeformovává i fyzické tělo. Jako kdyby se mi otevíraly molekuly, aby nabraly víc světla," popsala Houdová a tradičně poslala svým sledujícím spoustu lásky.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy