Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Helena Houdová opět šokuje: Menstruační krev používá místo pleťové masky

Helena Houdová opět šokuje: Menstruační krev používá místo pleťové masky
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
tabu téma
Sexuální koučka Helena Houdová (40) nepřestává překvapovat. Kariéru modelky pověsila na hřebík a vydala se novou cestou, která by se také mohla nazvat cestou ženy divoženky, která se snaží co nejvíce přiblížit ke kořenům života a poznání lidského těla. Často se na svých sociálních sítích rozepisuje o svých problémech, pocitech a svým posláním se snaží pomoct mužům i ženám. Tentokrát se rozepsala o "posvátné menstruaci" a menstruační krvi, kterou dokonce používá jako pleťovou masku.

Bývalá modelka Helena Houdová má za sebou velmi nešťastnou minulost, byla zneužívaná a muži ji brali jen jako hračku. To se na Heleně podepsalo a už takhle nechtěla dál žít, proto se rozhodla s modelingem skončit a vydat na cestu, na které bude pomáhat lidem, a rozhodla se správně. Z modelky se stala úspěšná sexuální koučka, žije se svými třemi dětmi na Bali a je šťastnější než kdy dřív.

Svá "poslání" šíří na sociálních sítích, kde se nebojí otevřít ani kdejaké tabu téma. Tentokrát se rozpovídala o menstruaci. "Tvoje menstruační krev je posvátná, jsi ztělesněním božského ženství, díky své menstruaci můžeš dát život dalšímu člověku. Každý měsíc nekrvácíš jen za sebe, ale necháváš odcházet energetické bloky, utrpení, bolesti a nesplněné sny členů tvé rodiny a své komunity," napsala Helena.

Menstruační krev používá jako pleťovou masku

V jejím výroku k menstruaci se ale také objevila jedna věta, kterou Helena mnoho svých sledujících spíš šokovala a rozdělila na dva tábory. "Tvoje krev je jedna z nejvýživnějších tekutin v lidském těle (po amritě - ženském ejakulačním nektaru - a spermatu) - některé ženy svou krev používají jako obličejovou masku," napsala a přiznala, že masku s radostí používá i ona. "Je nutné si tu posvátnou krev patlat na obličej?" zeptala se jedna z fanynek a Helena vzápětí odpověděla. "Ano, je."

Fanoušky svým výrokem rozdělila na dva tábory

Některým fanouškům tento výrok přišel příliš nevhodný, a to i kvůli snímku, kde má Helena na obličeji a prstech červenou barvu, která naznačuje menstruační krev. "Dá se to prezentovat i jinak," napsala jedna ze sledujících. "Je to vulgárně nechutný," dodala další.

Většina komentářů se ale nese zejména v pozitivním duchu. "Děkuji, to si opíšu a jednou přečtu a předám své dceři."

"Jsem tolik vděčná za odvahu a sílu, s jakou stavíš do popředí tabuizovaná témata, jsi nádherná, inspirativní láska a žena ve své síle," komentovaly fanynky.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy