Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Helena Houdová má důležitý vzkaz pro všechny ženy! Možná pomůže i vám

Dámy, milujte svoji periodu a berte ji jako dar!
+ Další 3 fotografie
Z modelky Heleny Houdové se stala krásná éterická bytost, která se snaží co nejvíce žít v souznění s přírodou a matkou zemí. Ke stejným principům vede i své děti. Zabývá se hodně jógou a meditací a jednoduše se snaží souznít s vesmírem, jak to jen jde. Navíc poslala důležitý vzkaz všem ženám, který se týká lásky k vlastní periodě.

„Dříve jsem neskutečně bojovala s tím, že jsem žena. To, že každý měsíc krvácím, bylo pro mě až jakýmsi prokletím. Až když jsem začala sama sebe akceptovat, pochopila jsem, že mám obrovský dar: nechat každý měsíc odejít fyzické i emoční toxiny, nesplněné touhy a přání, viny, strachy, vztek,“ nechala se slyšet Helena na svém Instagramu.

„Někdo tomu říká ‚hormonální ' nebo 'nevyrovnaná‘ či ‚příznaky pms‘… Já tomu říkám posvátná práce – čištění starého a už nám více nesloužícího. Je na čase být na to pyšná. Je na čase stát ve svém božském ženství, ve své síle,“ prohlásila, aby podpořila všechny ženy.

Nevíme, jestli vám tohle pomůže, pokud každý měsíc trpíte menstruačními bolestmi, jste podrážděná a unavená, ale pokud si budete opakovat tuto Heleninu mantru, třeba tomu jednou začnete věřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články