Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Helen Mirren (72) zahanbila mladší ročníky. Na Oscarech oslnila svojí elegancí i vtipem!

Helen zase oslnila…
Zdroj: Twitter
+ Dalších 5 fotografií
Britská herečka Helen Mirren (72) má i ve svém věku dostatek sexappealu, aby strčila do kapsy o hodně let mladší ročníky. Letošní předávání Oscarů jí rozhodně patřilo, a to i přesto, že zlatou sošku pro sebe nezískala. Za jeden večer se blýskla ve dvou modelech, ve kterých by snad nikdo nevypadal lépe.

Helen Mirren by měla dostat speciálního Oscara za to, jak dobře dokáže ve svém věku vypadat. Na slavnostní ceremonii se ukázala dokonce ve dvou modelech. V prvním, třpytivém oslnila, když ve stylu teleshoppingu nabízela vodní skútr tomu, kdo bude mít nejkratší řeč. Třeskutě vtipná scénka pobavila všechny v sále.

Při focení už na sobě ale měla oděv jiný, a to decentní modré šaty, které sice zakrývaly celé tělo, ale byly neskutečně elegantní. A jelikož Helen ví, jak na to, doplnila je jednoduchým náhrdelníkem. Ve svých dvaasedmdesáti letech tak oslnila takřka celé své okolí.

Související články

Další články