Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Hejtmanka Jaroslava Jermanová (48) je těhotná: Na mateřské bude o 15 let mladší manžel

Středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná (48, ANO) všechny zaskočila zprávou o očekávaném přírůstku do rodiny. S manželem Jakubem Pokorným ale miminko plánovali a už mají dokonce i jasně dáno, že v jejich rodině bude na mateřské dovolené manžel, nikoliv samotná Jaroslava.

„Těhotenství bylo plánované, ale netušila jsem, že to přijde takto záhy a že se to povede. Zatím jsem na konci prvního trimestru, takže se to nejrizikovější období chýlí ke konci a doufáme s manželem, že vše bude v pořádku,“ prozradila pro server blesk.cz hejtmanka Jaroslava Jermanová.

I když bylo těhotenství plánované a Jermanová si ho užívá, jedna věc ji pěkně potrápila. Šlo o kauzu, kdy Jakub Pokorný využíval služební limuzínu na soukromé pochůzky i když byla určená pro pracovní účely právě hejtmanky.

„Ta pro mě pseudokauza přišla v době, kdy to bylo pro mě nejrizikovější. Každý lékař vám řekne, že musíte být v klidu, nerozčilovat se, nestresovat se. Já jsem se snažila, ale bývá to velmi složité v okamžiku, kdy jde o rodinu,“ říká Jermanová.

Oba manželé mají potomky z předešlých vztahů, ale na plánované miminko se těší a role v domácnosti mají již teď rozdělené. Hejtmanka se chce po šestinedělí vrátit ihned do práce a na mateřskou nastoupí právě otec dítěte a o patnáct let mladší manžel Jakub.

„Do funkce jsem nastupovala s nějakým slibem a ráda bych, pokud mi to zdravotní stav dovolí, vše dotáhla. V okamžiku, kdy by to nešlo, tak by rodina byla prioritou,“ dodala.

Související články

Další články