Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hejdovi o rodičovství: Překvapilo nás úplně všechno. Promluvili o druhém dítěti

+ Další 4 fotografie

Manželé Zorka (31) a Míra (38) Hejdovi si své ano před oltářem sice řekli už roku 2013, se založením rodiny si ale dali pořádně na čas. Jejich moderátorská rodina se rozrostla o dalšího člena až v dubnu loňského roku, kdy se jim narodil jejich první a zatím jediný syn Nikolas. Slavní rodiče se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídali o tom, jaký byl jejich první rok v nových rodičovských rolích a kdy plánují zapracovat na dalším miminku.

Nahoru a dolů

Krásnou moderátorku Zorku Hejdovou a jejího muže Míru Hejdu spojuje nejen stejná profese, ale už déle než rok i společný potomek, který dal jejich vztahu naprosto nový rozměr. Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu se zakládáním rodiny poměrně dlouho otálel, nyní si ale užívají rodičovství se všemi jeho klady i zápory.

"Byl to krásný rok, byl to velice dobrodružný rok a velmi náročný rok," prozradila eXtra.cz Zorka, která společně se svým manželem navštívila prodejnu Cybex v centru Prahy. "Je to krásné a náročné, jak to asi všichni rodiče znají," dodala moderátorka s úsměvem.

"Nedá se na to připravit," doplnil její slova Míra, který prozradil, že on a jeho manželka se museli naučit bojovat s věčnou únavou, přesto ale prý ve chvíli, kdy je úplně nejhůř, přijde zlomový moment, během kterého si člověk uvědomí, že rodičovství je prostě krásné. "Je to takové nahoru a dolů, ale ve finále je to teď už úplná pohoda," prozradil oblíbený moderátor.

Na otázku, jestli je něco na rodičovství překvapilo, svorně se smíchem vyhrkli, že asi úplně všechno. "Každý den mě něco tak pětkrát, šestkrát překvapí," řekla Zorka, pro kterou je prý mateřství nejnáročnější zejména z hlediska úbytku energie a věčné únavy. "Já jsem si docela věřila, protože jsem si říkala, že jsme oba dva zvyklí opravdu hodně pracovat, málo spát a že náš pracovní režim byl vlastně vždycky dost hektický a náročný, ale s mateřstvím se to opravdu srovnat nedá," prozradila moderátorka, na které ale žádné známky únavy znát nebyly. Už loni v září ale v rozhovoru pro magazín Maminka přiznala, že mateřství je větší záhul než práce na plný úvazek.

Zeptejte se zítra

"Ten spánek člověku chybí, a když je člověk extrémně unavený a nespí, objevují se takové věci, o kterých vůbec netušíte, že ve vás jsou," řekl Hejda. "Je potom potřeba trochu vydechnout a zase nabrat tu novou energii," dodal moderátor, který zřejmě díky rodičovství objevil svou druhou tvář unaveného Míry, která by možná mohla veřejnost pěkně děsit.

I když jsou Míra se Zorkou nesmírně šťastní, že se stali rodiči krásného a zdravého chlapečka, do dalšího rozšiřování rodiny se moc nehrnou. "Zatím to opravdu není na pořadu dne," prozradila moderátorka, která na otázky týkající se druhého dítěte zřejmě odpovídá často. "Uvidíme v budoucnu, ale rozhodně to teď není aktuální téma," dodala se slovy, že si to momentálně ani neumí představit.

"Já mám pocit, že ještě chceme všechnu tu energii a lásku zatím věnovat jen tomu Nikoláskovi, který je tady s námi pořád ještě krátce. Je to jen rok a já si neumím představit, že bych to všechno už zase jela nanovo," prohlásila sympatická blondýnka. "Zatím si ho chceme užít a neplánujeme," dodala.

"Ptáte se dneska, takže dneska o tom neuvažijeme," zavtipkoval Hejda. "Ano, zeptejte se zítra," přisadila si se smíchem jeho drahá polovička.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy