Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Heidi Klum se opět postarala o nejlepší Halloween! 8 celebrit se super kostýmy

Heidi Klum se opět postarala o nejlepší Halloween! 8 celebrit se super kostýmy
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
parádní modely
Slavná topmodelka Heidi Klum (45) má každý rok jednu z nejlepších masek. Vždy si dá opravdu záležet a vyplatí se to. Za co šla letos společně se svým zajíčkem, kytaristou Tomem Kaulitzem (29) ze skupiny Tokio Hotel? A které další celebrity svým kostýmem překvapily?

I když se krásná modelka Heidi Klum může každý rok na Halloween převléknout za sexy zajíčka nebo policistku, není tomu tak. Kráska si libuje v extrémních kostýmech, kterými každý rok šokuje své hosty na večírku společně s celým světem!

Převlékla se už za vlkodlaka, opici, Jessicu Rabbit nebo letos za Fionu. Její partner, známý kytarista německé skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz, s ní perfektně ladil a byl jejím Shrekem Jejich masky byly dokonale propracované a dělal na nich početný tým lidí.

Heidi je známá tím, že pořádá vlastní halloweenskou párty, kde se často objevují známé tváře, a je to považováno za obrovskou událost a přehlídku těch nejlepších kostýmů. Heidi ale není jediná a my vám v galerii ukážeme 8 nejlepších kostýmů na Halloween 2018 v podání Kardashianek, Justina Timberlaka nebo slavné modelky Belly Hadid s partnerem, zpěvákem The Weekndem.

Související články

Další články