Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Heidi Klum před padesátkou: Postavička jedna báseň, závidět může nejedna dvacítka

Heidi Klum: Takhle skvělou postavu má dva roky před padesátkou
Zdroj: Instagram Heidi Klum
+ Dalších 11 fotografií
Sexy galerie

Německá topmodelka Heidi Klum (48) se na sociálních sítích nepřestává chlubit svým dokonalým tělíčkem. To by jí mohla závidět nejedna dvacítka, natož pak padesátnice, kterou se i sama Heidi stane už za dva roky. Je to vůbec možné?

Tohle má být tělo padesátnice?

Heidi Klum vypadá i dva roky před padesátkou naprosto úchvatně. Německá kráska je žena mnoha profesí. Kromě světového modelingu zabloudila už i do vod návrhářství, vyzkoušela si roli televizní producentky nebo zpěvačky.

Heidi Klum k modelingu přivedli rodiče a dnes již slavná hvězda jim za to může ruce líbat. Úspěch totiž střídal úspěch a Heidi patří ve své profesi k nejúspěšnějším.

Tři manželství za sebou

V osobním životě už to měla těžší, roku 1997 se provdala za herce Rica Pipina (53), rozvod s ním přišel už ale za pět let. Během těhotenství se rozešla s přítelem multimilionářem Flaviem Briatorem (71). V roce 2005 si vzal za manžela zpěváka Seala (58), kterému porodila syny Henryho, Johana a dceru Lou. O sedm let později ale už opět oznamovali rozchod a následoval rozvod.

Nyní je Heidi provdaná za o šestnáct let mladšího Toma Kaulitze (32) známého díky německé hudební skupině Tokio Hotel. A po jeho boku jen září štěstím. Krásy jí navíc s věkem rozhodně neubývá, ba naopak. Heidi se na sociálních sítích ráda chlubí svým vysportovaným tělem, které by jí mohla závidět nejedna dvacítka.

Na smyslnou Heidi mrkněte do naší galerie.

Související články

Další články