Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Heidi Klum jako nejžhavější německá fotbalová fanynka: Hráčům Eura posílá vzkaz

Německá topmodelka poslala fotbalistům zatraceně žhavý vzkaz.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
galerie

Topmodelka Heidi Klum (48) sdílela se svými fanoušky neskutečně žhavé snímky, kterými navíc vyjádřila podporu německým fotbalistům, kteří bojují na mistrovství Evropy ve fotbale. Na takovou fanynku je radost pohledět.

Německá topmodelka Heidi Klum vystavila dva roky před padesátkou své sexy křivky, které zdá se od dob, kdy byla vrcholovou modelkou, stále nepovadly.

Na svých sociálních sítích vystavila nejen své vypracované bříško, ale také pevné poprsí, které jí vykouklo z miniaturního trička, které oblékla při příležitosti mistrovství Evropy ve fotbale. "Hodně štěstí, Německo," uvedla.

Heidi Klum je očividně na svou rodnou zem velmi hrdá a náležitě ji kdykoliv podpoří tak, jak nejlépe to umí. I dva roky před padesátkou si udržuje jako bývalý Victoria's Secret andílek svou postavu v neskutečné formě a na molo by se mohla z fleku vrátit i mezi o generaci mladší modelky.

Nikoli elixír mládí, ale možná právě její o 17 let mladší manžel, kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz bude důvodem, že vypadá stále jako před dvaceti lety.

Heidi je maminkou celkem čtyř dětí. Ve stopách své mámy jde nyní i její šestnáctiletá dcera a začínající modelka Leni Klum, která po Heidi zdědila ty nejlepší předpoklady stát se úspěšnou modelkou.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy