Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Heidi Janků zastavila čas: I po šedesátce se směle může chlubit postavou jako lusk

Nestárnoucí Heidi Janků provokuje z karibského ráje.
Zdroj: Se souhlasem Heidi Janků
+ Dalších 18 fotografií
Krása

Heidi Janků se po roce vrátila na ostrov Martinik, kde loni slavila své 60. narozeniny. Jak redakci eXtra.cz nestárnoucí zpěvačka prozradila, tentokrát v exotickém ráji slaví kulatiny své kamarádky. Při té příležitosti Heidi, která očividně zastavila čas, vystavila v moři křivky, které by jí mohla závidět leckterá dvacítka. 

Zpěvačka Heidi Janků (61) sbalila kufry a odletěla za teplem, kde nejen relaxuje, ale především slaví 50. narozeniny své dobré kamarádky. "Jsem stejně jako loni na Martiniku, kde mám dva kamarády. Jsou to moji dva fanoušci, kteří mě sem v rámci mých šedesátin pozvali. A protože jsem minule vzala kamarádku a všichni jsme zjistili, že si rozumíme, tak letos zase pozvali ji, protože tento rok slaví padesátiny. Slavíme už devátý den a je to velmi náročné," odhalila redakci eXtra Heidi, která si v Karibiku užívá desetidenní dovolenou. Pak už se znovu bude věnovat koncertování.


Ve čtvrtek by Heidi měla být už zpět v Česku a v pátek odpoledne už zamíří za kapelou do Beskyd. Jak Heidi Janků dále prozradila, její milovaný pejsek Eda je mezitím v hotelu, kde se prý cítí jako doma. "Je to spíš domácké prostředí než hotel. Eda spí v posteli, na sedačce, chodí na procházky a má tam dvě fenečky, takže je tam šťastný a já si můžu v klidu užívat. Dávám ho tam pokaždé, když někam jedu," popsala zpěvačka, která na svého psího miláčka nedá dopustit.

Heidi Janků má figuru snů

Kromě bujarých oslav narozenin Heidi především relaxuje na pláži, kde ráda zapózuje v šik plavkách. O atraktivní zpěvačce je známo, že má na svůj věk fantastickou figuru. Žádnou speciální dietu ale podle svých slov nedodržuje a neholduje ani cvičení. "Jsou tam nějaké rezervy, ale já to neřeším," řekla půvabná tmavovláska, která přišla o maminku ve velmi brzkém věku, a tak nemůže posoudit, zda nestárnoucí krásu zdědila právě po ní.

Rozhovor s Heidi Janků:


Její teta je však podle jejích slov v perfektní kondici navzdory tomu, že před dvěma lety oslavila úctyhodné 90. narozeniny. ​"Maminka mi umřela, když mi bylo jedenáct let, ale mám tetu, její sestru, které je 92 let a nikdo by jí to nehádal. A kdyby ji netrápily kolena a nohy, tak pořád funguje stoprocentně. Bydlí pořád sama a umí si kolem sebe vše udělat, funguje jí hlava, takže si myslím, že ta genová nálož je tam jasná," řekla na závěr Heidi Janků.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy