Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Heidi Janků v slzách: Její prasynovec Tomášek (4) záhadně zmizel, slehla se po něm zem

+ Dalších 6 fotografií
Heidi Janků je na dně. Už dva měsíce je vyhlášeno policejní pátrání po čtyřletém synovi jejího synovce Tomáše (38). A muži zákona po malém dítěti pátrají zatím bezúspěšně. Po smrti manžela Iva Pavlíka (+84) tak ve velmi krátké době zpěvačka zažívá další trauma.

Pátrání po malém Tomáškovi bylo vyhlášeno 29. června 2018. Zpěvačka celou situaci těžce nese. "Heidi je z toho zničená! Dokonce musela jít vypovídat na policii,“ prozradil zdroj z jejího okolí Blesku.

Možné důvody zmizení chlapečka jsou i v rodinných sporech. Rozvod synovce Tomáše Figury (38) a jeho ženy Renaty (38) má zpěvačka stále v hlavě a pomyšlení na rozpad rodiny jí nadále dělá vrásky na čele. "Heidi je přesvědčená, že Tomáška jeho matka ukryla před světem, aby ho nemusela půjčovat jeho otci,“ myslí si zdroj s tím, že chlapcova matka se před světem rozhodně neskrývá. Naopak je kandidátkou do Zastupitelstva Prahy-Dolních Měcholup za ANO.

Případem se zabývá policie. Probíhají výslechy. A věc je v tuto chvíli kvalifikována jako podezření z únosu. Že vztahy v rodině jsou velmi kritické, o tom svědčí skutečnost, že Tomáškova matka už dříve osočila Heidi, že se podílí na týrání jejího syna. Renata Figurová s tímto tvrzením dokonce dorazila do strašnického krematoria na pohřeb Iva Pavlíka, kde promluvila před novináři a narušila klidnou pietu. Heidi se v tuto chvíli obrnila mlčenlivostí, ale podle našich informací by brzy měla pro média promluvit. Na svém facebookovém profilu každopádně prosí o jakoukoli informaci o Tomáškovi, kdyby ho někdo někde viděl…

Mohlo by vás zajímat

Další články