Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Heidi Janků otevřeně o stárnutí a ideálním partnerovi: Musí být hodný jenom na mě, má jasno zpěvačka

Heidi má ladné nohy.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Krása a láska

Heidi Janků (61) je ozdoba každé společenské akce a jinak tomu nebylo ani na charitativním bazárku Hany Kynychové, kde zazpívala i několik svých písní. Nestárnoucí zpěvačka je stále plná energie jako čerstvá dvacítka a je ukázkovým příkladem toho, že věk je pouze číslo. Přesto v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o změnách, které po šedesátce pociťuje na svém těle, a také o tom, jací muži jí imponují. 

Pokud někdo z českého šoubyznysu vlastní elixír mládí, je to bezesporu Heidi Janků. Atraktivní a věčně usměvavá zpěvačka jako by zastavila čas, a přestože patří do klubu šedesátnic, její vzhled a figuru by jí mohly závidět podstatně mladší ženy. Půvabná umělkyně ale v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že se jí postava s přibývajícím věkem mění, což má dopad i na její styl oblékání.

"Ať chcete nebo nechcete, cvičíte nebo necvičíte, stejně se zakulacujete tam, kde nechcete. Já to přijímám. Samozřejmě když se to začalo dít, nebylo to příjemné, ale člověk se může tím šatníkem přizpůsobit tomu tělu. Teď máme na výběr spoustu věci. Teď jsou třeba moderní široké kalhoty, ale už nemůžu nosit takové ty topíky, kde je vidět bříško, protože to už není hezké," smála se Heidi a všem ženám, které bojují se stárnutím, vzkázala, aby se měly rády a měly rády své tělo.

Hlavně se z toho nepo...

"Hlavní je, že to tělo je zdravé. Samozřejmě když začnete tloustnout kvůli nějaké nemoci, tak je třeba to řešit, ale pokud jste zdravé a tělo se vám mění jen proto, že stárnete, tak se z toho nepo...," dodala se smíchem Heidi, která nedávno vystavila své úctyhodné křivky na dovolené v Martiniku. V létě bude prý hlavně koncertovat a pak se vydá na několik dnů za kamarádkou do Chorvatska.

Muže na rande si vybírá

Heidi Janků strávila půl života strávila v manželství s o třicet let starším Ivo Pavlíkem (†84). Jak se ale nechala slyšet, momentálně touží po mladším muži a chce, aby se také konečně někdo staral o ni. Přestože nemá atraktivní tmavovláska o ctitele nouzi, jen tak s někým na rande nepůjde a pro ideální protějšek má jasně dané požadavky.

"Mám ráda chlapy, kteří mají charisma, a hlavně dám na oči. Pro mě je oko okno do duše, takže na ten pohled dám hodně. Musí být pozorný, musí mě mít rád a musí být hodný. Na mě. Jenom na mě," řekla na závěr Heidi Janků, jejíž srdce teď oficiálně patří pouze jejímu milovanému pejskovi Edovi.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy