Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Heidi Janků jako Madonna! Co mají společného?

Heidi Janků je pořád kus.
Zdroj: archiv
Na to, že je oběma přes padesát, vypadají až neskutečně dobře. Zpěvačky Heidi Janků a Madonna však mají ještě jednu věc společnou: svou kariéru pořádně rozjely ve stejném období – v roce 1985! Zatímco věčně usměvavá Janků vyhrála tenkrát prestižní soutěž Intertalent, popová královna vyrazila na své první koncertní turné s názvem The Virgin Tour.

Pro Heidi Janků byl přelom druhé a třetí dekády jejího života pořádně hektický. V soukromí se musela vypořádat se ztrátou bratra, který zahynul při autonehodě, nebo s rozpadem manželství. Na druhou stranu se i přes nelehké období dokázala vyšvihnout mezi nejznámější československé zpěvačky.

„Rok 1985 byl pro mě zcela zásadní. Vyhrála jsem Intertalent a natočila první LP desku,“ prozradí Heidi Janků v dnešním díle televizní show To byl Váš rok, který diváky televize Barrandov vrátí právě o třicet let zpátky.

A pak už to jelo! „Hlavně koncerty, první elpíčko, spoustu televizních vystoupení,“ dodává zpěvačka. Prakticky přes noc se půvabná brunetka stala sexsymbolem celé řady dospívajících mladíků. „Jak jsme zjistili, že funguje Heidi Janků, tak šla Nena ze zdi,“ směje se Miloš Pokorný, jeden z moderátorů pořadu.

Související články

Další články