Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Michal Štika sbalil novou milenku: Bára má oproti Monice Štikové šmrnc a tělo bohyně

+ Dalších 13 fotografií
Michal Štika (48) vždy vypadal jako muž, který je plně ovládán svou manželkou Monikou (46). Nyní ale všechny překvapil, když veřejnosti ukázal rajcovní přítelkyni Báru (34). Nedivíme se, že Michal Štika zalovil v této vodě. Tohle tělo je totiž opravdu velmi slibné.

Určitě jste sledovali reality show Štiky, kde Michal Štika vedle své manželky působí jako ušlápnutý bobek. Monika Štiková (46) je matkou rodu a hlavní velitelkou. Když se jí zkusí před očima vzbouřit dcera Ornella, tak je z toho hádka a trable.

Jenže to je televizní show. Realita dnešních dnů je jiná. Michal Štika opustil svou manželku Moniku a chystá rozvod. Na podzim by mělo být manželství ukončeno. Monika Štiková pořád tvrdí, že randí s mladým hokejistou, ale jeho tvář nikdy neukázala. Snad si ho nevymyslela.

To Michal Štika se sexy přítelkyní chlubí, kudy chodí. A ruku na srdce, kdo by se pohlednou zdravotní sestřičkou nechlubil. Svůdná Bára je navíc v posteli sexuální mašina a Michal s ní zažívá tunové dávky rozkoše. Podívejte se do fotogalerie na její rozkošné fotky.

Související články

Další články