Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hazardní království Las Vegas vpouští do NHL nový klub: Tady by Jaromír Jágr mohl dohrát svoji hokejovou i gamblerskou kariéru!

Jarda by do Vegas určitě rád.
Zdroj: Profimedia.cz, Twitter.com
+ Dalších 50 fotografií
Že by optimální místo pro ukončení Jágrovy kariéry v NHL? Dost možná! Jaromír se totiž nikdy netajil zálibou v hazardu, tudíž by mohl spojit své dva koníčky a obléknout dres Las Vegas. Znak klubu navíc hodně připomíná ten, který na své hrudi nosí kladenští hokejisté!

NHL bude již brzy bohatší o nový klub. V Las Vegas totiž vzniklo mužstvo Vegas Golden Knights a to vstoupí do nejkvalitnější hokejové ligy světa v sezoně 2017/2018. Klub již odhalil své logo a paradoxně je velmi podobné tomu, které u nás používá Kladno!

To je určitě skvělá zpráva pro hokejového veterána Jaromíra Jágra (44). Sice by nejraději hokej hrál až do smrti, ovšem je jasné, že brzy skončí a právě v Las Vegas by to pro něj bylo určitě nejlepší. Důvodem je jeho velmi vřelý vztah k automatům a veškerému hazardu!

Spokojená by asi ale nebyla jeho partnerka a snoubenka v jedné osobně, Veronika Kopřivová (25). Jarda má totiž ve zvyku z casina odcházet s prázdnými kapsami.

Teplická rodačka by určitě našla lepší způsob, jak jeho tvrdě vydělané peníze utratit. Taková nová kabelka od Prady nebo boty od Jimmyho Choo by ji určitě vytvořily na tváři možná i upřímný úsměv…

Související články

Další články