Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Hazard se životem: Opilý muž ve smrtícím souboji se slonem!

+ Další fotografie
Opilý Ind si před několika dny nevědomky zahrával s vlastním životem. Místo lidského protivníka si totiž pro opileckou rvačku vybral indického slona. Ten výzvu k tanci přijal a výsledek nerovného souboje si můžete prohlédnout sami.

Alkohol jde často ruku v ruce s násilím, ale většina lidí by ani v největším deliriu nevyzvala na souboj jednoho z nejsilnějších tvorů planety. Opilý Ind na návštěvě ve srílanském národním parku byl ale jiného názoru.

Nevyslyšel ani četných proseb přihlížejících lidí a přiblížil se ke slonovi na osudnou vzdálenost. Mnozí mu přitom křikem připomínali, že tenhle slon jen před několika dny zabíjel. I přesto se opilý muž spustil dolů ze svahu a stanul tváří v tvář nebezpečnému zvířeti.

Slon neváhal a vystartoval proti nešťastnému muži. Nakonec se ale spokojil s krátkým útokem a ponechal zkrvaveného muže svému osudu. Ten byl poté odtáhnut do bezpečí ostatními návštěvníky, kteří přihlíželi celému incidentu.

Video následně odhaluje roztrženou část nešťastníkova obličeje a zkrvavené šaty. Útok se odehrál v Národním parku Udawalawe na Srí Lance, kde žije přes 250 těchto majestátních indických slonů.

Související články

Další články