Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HAZARD SE ZDRAVÍM PÁR DNÍ PŘED PORODEM: Míša Doubravová řádila na parketu, ale neměla by spíše odpočívat?

Míša se toho nebojí.
Zdroj: Martin J. Polák, Playboy, profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Mladičká herečka Míša Doubravová má pár dní do porodu, ovšem nevypadá to, že by volila odpočinek. Spíše naopak. Na jedné z akcí řádila na parketu a nevypadala jako žena, kterou brzy čeká přírůstek do rodiny.

Míša Doubravová (25), nyní již Tomešová, to má za pár, ovšem že by se tak chovala, to se říct nedá. Většina žen v tomto období leží doma na posteli s pytlíkem brambůrek a očekává moment, kdy to na ni přijde.

To ani náhodou není případ známé herečky, kterou si většina lidí spojí s nováckým seriálem Ulice. Ta oblétá večírky a akce, jako když těhotná nebyla. Na nedávné módní přehlídce zpívala jako o život a následně si i střihla nějaký ten outfit na mole.

V nedávné době se eXtra.cz dostaly informace, že s životním stylem své partnerky není moc spokojený její muž. Projevuje známky strachu a raději by svoji Míšu měl doma pod dohledem. Ona veškerá fyzická aktivita v posledních dnech a týdnech těhotenství může vyvolat porod!

Tak snad už Míša začne brzy odpočívat a uvědomí si, že na večírky bude nyní muset na nějaký čas zapomenout. Ono se dítě nenakojí a nepřebalí samo…

Související články

Další články