Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Zbytečný hazard Aničky Slováčkové? V Česku řádí covid i chřipka, zpěvačka s rakovinou přesto podcenila situaci

Anička Slováčková je bojovnice.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Zdravotní stav

Hudebnice Anna Slováčková (28) se statečně pere s rakovinou plic. I když podstupuje náročnou léčbu, stále aktivně zpívá a navštěvuje nejrůznější akce. Ve středu se zúčastnila tiskové konference k jarnímu schématu TV Nova, kde byla i redakce eXtra.cz. Anna přišla s rouškou a kvůli focení si ji občas sundávala, což se ale v současné době, kdy řádí respirační onemocnění, může jevit v jejím stavu jako zbytečný risk.

Zpěvačka Anna Slováčková se objevila na tiskové konferenci k novému jarnímu schématu TV Nova v pražských Holešovicích. Na akci, kde nechyběla redakce eXtra.cz, přišla s rouškou, protože momentálně opět řádí celá řada respiračních onemocnění.

V průběhu akce si ale masku několikrát sundala, a to hlavně když pózovala spolu s dalšími lidmi fotografům, a také když vystoupila na pódiu se svou písní. Anička Slováčková momentálně bojuje s rakovinou plic, a tak by obzvlášť v tomto období měla být opatrná.

Stačí vyslechnout

Nedávno se na svém Instagramu znovu vyjádřila k tomu, jak by si přála, aby s ní lidé komunikovali. A zároveň dala i radu lidem, jak by měli komunikovat s těmi, kteří trpí nějakou vážnou nemocí.

„Mně osobně nejvíc pomáhá, když mě třeba jen někdo vyslechne. Je mi jasný, že většinu věcí myslí lidé dobře, i já někdy plácnu nějakou kravinu. Vše je dost individuální, a tak je fajn se snažit být co nejvíce empatický k druhým. A když se chceme vyhnout nějakému nevhodnému komentování a nevíme, jak reagovat, tak se na rovinu zeptat, jak si ten daný člověk přeje, aby s ním okolí komunikovalo. Někdo o tom třeba nebude chtít vůbec mluvit. Někdo bude chtít lítost. Někdo to bude chtít brát s humorem. Myslím, že nic nezkazíme tím, když nabídneme svou pomoc nebo řekneme ‚jsem tu pro tebe‘,“ napsala.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy