Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Havlová přiznala dva měsíce plné bolesti. Ze hry ji vyřadilo závažné zranění nohy

Dagmar Havlová na akci Big Board ve Varech.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Zranění

 Bývalou první dámu Dagmar Havlovou (70) znovu pořádně potrápily zdravotní problémy. Přetrhla si Achillovu šlahu, jak sama prozradila na sociálních sítích. Nyní už se ale znovu postavila na vlastní nohy.

Dagmar Havlová si přivodila ošklivé zranění. Přetrhla si pravou Achillovu šlachu a nemohla chodit. Veřejným akcím se proto bývalá první dáma vyhýbala a své bolestivé zranění tajila do posledních chvil.

Po zhruba dvou měsících, kdy musela i s nohou odpočívat, se znovu zúčastnila krásné akce. Převzala šek pro svou nadaci Vize 97 na Mezinárodním televizním festivalu Zlatá Praha.

Několik zranění

Po asi dvouměsíčním nuceném klidu s rupturou Achillovky, jsem minulý týden vyšla po svých, abych předala na Mezinárodním televizním festivalu Zlatá Praha, šek od mé Nadace. Podporuji tento festival dlouhodobě a ráda. Setkávání s umělci je balzámem na všechny bolesti. Po mém připraveném proslovu o umění, které kultivuje společnost a jeho přesahu a vlivu na mladou generaci, jsem předala šek a cenu kameramanovi a režisérovi vítězného dokumentu, Martinu Kubalovi,“ napsala na sociálních sítích Havlová.

Blesk ve svém článku sepsal seznam zranění, které Havlová za ty roky prodělala. V roce 2006 utrpěla zlomeninu levé nohy, v roce 2015 si zlomila pravý kotník a o dva roky později si pak ukopla prostředníček na noze. Před rokem si zlomila pravý kotník a právě letos si přetrhla Achillovku.

Související články

Další články