Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hastroši z červeného koberce v Cannes: Cirkusačka, kostlivec a holka od krav

Filmový festival v Cannes: Nejhorší modely
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
Módní policie

Filmový festival v Cannes je vždy přehlídkou luxusních a nejstylovějších rób. Občas se ale nezadaří jako v případě těchto celebrit. Ty si na sebe totiž vzaly buď šaty, které nelichotily jejich postavě, nebo barvy daných oděvů vypadaly velmi mdle a ničím nevynikaly.

Na jedné straně se na červeném koberci filmového festivalu v Cannes promenádovaly celebrity v okouzlujících šatech, které vypadaly jako z pohádek, ale na straně druhé se objevovaly také hvězdy, které svými kostýmy spíše přítomné lidi zastrašily.

O jednu z nejpodivnějších kreací se bezesporu postarala ruská herečka Elena Lenina (41). Ta si kromě zvláštních šatů dělala velmi bizarní účesy. Jeden z nejzvláštnějších outfitů, který vynesla, byly upnuté zlaté šaty obmotané stejně barevným mohutným řetězem. K nim zvolila účes, kdy jí vlasy stály tak, že to vypadalo, jako kdyby dostala ránu elektrickým šokem.

Jako postavička z cirkusu

Ani skotská herečka Tilda Swinton (60) se nepředvedla zrovna v lichotivém modelu. Do Cannes přijela propagovat svůj snímek The French Dispatch a při té příležitosti si na sebe vzala růžové sako s krátkými rukávy, pod nimiž měla zlato-zelené flitrované rukávy, dlouhou oranžovou sukni a sametové růžové lodičky. Kombinace barev je odvážná, ale střih oděvů a samotné zkombinování působí velmi nešťastně a z herečky spíše než filmovou herečku dělá účinkující v cirkusu.

Se svým oděvem nezazářila ani herečka Aïssa Maïga (46), která se ukázala v šatech, které připomínaly věci z módního řetězce Zara nebo třeba Mango. Barva šatů vypadala jako sepraná šedá a jediné, co lze na výběru pochválit, je střih. Balonové rukávy, dlouhá sukně a pásek pod prsy skrývaly hereččinu objemnější postavu.

Potisk kostlivce

Ani finská herečka Seidi Haarla (37) se toho nebála a na premiéru snímku Titane dorazila v černých šatech, které na sobě měly potisk kostry. Postarala se tak o jeden z nejbizarnějších modelů celého festivalu v Cannes a spíše než na premiéru to vypadalo, že míří na halloweenský večírek.

Zajímavé šaty od Gucciho vynesla herečka Jodie Turner-Smith (34), která ztvárnila hlavní hrdinku ve velmi diskutovaném snímku Anna Boleynová. Jenže róba se sukní a vlečkou z peří v bílo-kanárkové barvě herečce úplně nesedla. Ani korzet to nezachránil. Na druhou stranu zvolila nádherné šperky v podobě náhrdelníku a náušnic.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy