Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hastroši dne: Velký přešlap Kynychové, Mlejnková v teplákách a Krejdlová jak od kolotoče

Módní policie z influencerké akce.
Zdroj: Pavel Dvořák/koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Módní policie

Na influencerské party v pražském klubu Pruts se to jen hemžilo známými osobnostmi. Dorazila třeba cvičitelka Hanka Kynychová, která to tentokrát se svým outfitem příliš nevychytala. Akci si nenechaly ujít ani influencerka Bára Mlejnková, herečka Bára Fišerová či modelka Natálie Kočendová. V galerii se můžete podívat, jaké outfity zvolily.

Cvičitelka Hanka Kynychová se udržuje ve formě. Co se týče módních kreací, tam ale trochu pokulhává. Na influencerskou party v pražském klubu Pruts zvolila černou vestičku, která je momentálně velmi trendy, ovšem Hance příliš nesedí. Tu pak doplnila o bílé tenisky, růžovou kabelku od Stevea Maddena a široké černé kalhoty, které by mohly být až po zem, vypadalo by to lépe.

Akci si nenechala ujít ani Bára Mlejnková, která si prochází těžkým obdobím. Rozešla se totiž s influencerkou Veronicou Biasiol. Bára oblékla velmi ležérní oděv, který je pro ni typický. Černé tepláky doplnila o tenisky, triko, mikinu a kšiltovku. Velmi sportovní outfit, který se ovšem na akci do baru rozhodně nehodí. Je to škoda, trošku větší elegance by určitě neuškodilo.

Krejdlová jak od kolotoče

Influencerka a odpadlice z letošního Survivora Adéla Krejdlová na party přišla jako mafiánská manželka. ​Tento trend momentálně hýbe sociálními sítěmi a jedním z hlavních prvků je právě zvířecí potisk. Krejdlová oblékla minišaty s animálním vzorem, které doladila o černé kozačky připomínající spíše gumáky, které se však k outfitu absolutně nehodily. Šaty by samy o sobě špatné nebyly, ale kombinace s botami se opravu nepovedla. Jinak ale měla Krejdlová perfektní účes.

Adéla Krejdlová v pořadu Extra Host


Sexy outfit zvolila modelka Natálie Kočendová, která téměř nikdy nešlápne vedle. Upnuté černé a hlavně elegantní kozačky skvěle ladily s černými minišaty, kabelkou a také zeleným sakem, které si modelka přehodila přes ramena.

Na další outfity z akce se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy