Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hašteřivá „Italka“ Drahomíra to v Prostřenu schytala: Roman se do ní nevybíravě opřel

+ Další 2 fotografie
hádka
Nejvýraznější postavou Prostřena v tomto týdnu je bezpochyby paní Drahomíra. Ta si už v pondělí, kdy vařila, nebrala servítky a prezentovala se jako velmi rázná dáma. Z toho byli ostatní soutěžící v šoku a údiv neztrácí ani v dalších dnech, kdy Draha rozjíždí svůj napůl italský temperament naplno. Dnes jí to ale soutěžící Roman všechno vrátil.

Drahuše už od pondělí své spolusoutěžící pěkně prudí. Poté, co v pondělí odvařila a pojala podezření, že jsou všichni do jednoho falešní, se do toho obula pořádně. Pokaždé u jídla remcala, vymýšlela si a stále dokola opakovala, že nesnáší faleš a že ostatní faleší přímo oplývají.

Drahomíry měli všichni už plné zuby, ale nikdo se s ní nechtěl dostat do konfliktu. Až dnes už to včerejší hostitel Roman nevydržel a do Drahuše se pustil. Ostatní to vnímali, jako taktiku, jelikož do středy se s ní Roman do křížku nepouštěl. Hašteřivá Drahuše měla ale na všechno odpověď a stále si jela tu svou. Podle ostatních soutěžících je zkrátka jednoduchá a nad jejím chováním se snaží povznést.

Nejstarší hostitelka Drahuše má základní vzdělání a nyní je v důchodu. Pracovala na jatkách ve výrobě, poté jako zástupce skladu a v roce 1999 odjela do Itálie, kde žila dvacet let. V Itálii se vdala a pracovala v hotelech a restauracích jako pomocná síla. Před sedmi měsíci se vrátila do České republiky zpět kvůli rodině.

Drahuše je počtvrté vdaná a manžel žije v Itálii. Za mužem jezdí v létě a on za ní v zimě. Z předešlých svazků má dvě dospělé dcery. Je šťastnou babičkou několika vnoučat a má už dvě pravnoučata. Doma jí dělají společnost dvě kočky. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, která si myslí, že Drahuše umí dobře vařit a bavit lidi.

Nejčastěji vaří italská a česká jídla a také ji baví připravovat vlastní recepty. Má ráda maso a masové pokrmy, miluje řízky. Naopak nesnáší tučné maso, balsamico, nikdy by nepozřela žabí stehýnka, tarantuli a podobnou havěť. Při stolování jí vadí především faleš.

Mohlo by vás zajímat

Další články