Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hasiči zasahují i během oslav 17. listopadu, oheň pohltil střechu bývalého kabaretu

požár
Ani při oslavách 17. listopadu si jihočeští hasiči neodpočinuli... V neděli večer vyjížděli k budově bývalého kabaretu v Českých Budějovicích, který zachvátily plameny. Oheň pohltil celou střechu, navíc hašení komplikuje silný vítr.

V neděli ve večerních hodinách vyjížděli jihočeští hasiči do ulice Průmyslová v Českých Budějovicích. Když dorazili na místo, šlehaly ze střešního okna plameny. Jde o dům, kde byl v minulosti kabaret.

„Požár komplikuje silný vítr, ale hasičům se podařilo bránit rozšíření ohně na další objekty,“ uvedla mluvčí hasičů Vendula Matějů. Na místě zasahují profesionální hasiči ze dvou budějovických stanic, podnikoví hasiči Správy železniční dopravní cesty a zásahové jednotky dobrovolných hasičů z Lišova a Hrdějovic.

Podle hasičů se škoda zatím nedá vyčíslit a příčina požáru není rovněž známá. Není to poprvé, kdy dům zachvátil oheň, podobně tomu tak bylo už v roce 2013.

Související články

Další články