Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hasiči zasahovali u požáru bytu v Praze: Zemřel starší muž, cigareta mohla být příčinou

Hasiči zasahovali u požáru bytu v Praze: Zemřel starší muž, cigareta mohla být příčinou
Zdroj: HZS Praha
+ Další 4 fotografie
neštěstí
S koncem srpna došlo k dalšímu požáru jednoho z bytů v ulici Na Květnici v Praze. Hasiči kvůli prevenci evakuovali dva lidi. Obětí požáru se stal starší muž, který v bytě žil. Zřejmě šlo o nešťastnou náhodu, kdy nedopalek od cigarety zapálil vybavení bytu.

"V ulici Na Květnici zasahujeme u požáru vybavení bytu v obytném domě. Plameny byly rychle zlikvidovány, jedna osoba bohužel požár nepřežila, " stojí na Twitteru pražských hasičů, kteří přiložili i video. K požáru došlo kolem čtvrt na devět večer a zemřel při něm obyvatel bytu.

"Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly u požáru vybavení bytu v ulici Na Květnici v Praze 4. Požár hasiči rychle zlikvidovali jedním proudem vody a přetlakovou ventilací odvětrali zplodiny hoření. V bytě byla nalezena mrtvá osoba. Příčina vzniku požáru a rozsah škod jsou předmětem dalšího šetření," informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

K němu se přidal i policejní mluvčí Jan Rybanský: "Podle předběžných informací měl požár vzniknout z nedopalku cigarety. Kromě zemřelé osoby nejsou informace o jiných zraněných. Na místě jsou vyšetřovatelé a kriminalisté."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy