Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hasiči vysvlečení do půli těla nafotili kalendář. Dámy, který by se hodil do postele?

Hasiči vysvlečení do půli těla nafotili kalendář. Dámy, který by se hodil do postele?
Zdroj: Nadační fond Krtek
+ Další 2 fotografie
Dámy, je jisté, že se vám určitě líbí namakaní borci. Tenhle kalendář sexy hasičů je pro vás jak dělaný! Tady se zhmotňují erotické sny!

Jihomoravští hasiči se konečně svlékli, aby nafotili kalendář pro rok 2016. A to pro charitu. Výtěžek z jeho prodeje půjde na Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Vytrénované postavy, svaly, čtverečky a úsměv na tváři. Dvanáct hasičů si focení opravdu užilo.

Ještě aby ne, když celé dny zachraňují lidi, zvířata a hasí požáry Svoje vymakané postavy ukázali před objektivem fotoaparátů. A výsledek stojí opravdu za to.

"Kalendář je černobílý. Nechali jsme vytisknout čtyři sta kusů, ale pokud bude zájem, tak můžeme další nechat dotisknout," řekla Irena Korvasová Čánská, výkonná ředitelka nadace Krtek. "Kalendář bude k sehnání v sídle nadace nebo mohou zájemci napsat na e-mailové adresy, které najdou na internetových stránkách nadace. Kalendář rádi zašleme také poštou," doplnila.

"Jsme velmi rádi, že můžeme prostřednictvím nadačního fondu Krtek pomáhat nemocným dětem, ale i jejich rodinám v nelehké životní situaci. A aby byla pomoc co největší, budeme velmi vděční za každý prodaný kalendář," řekl tiskový mluvčí hasičů David Jirouš.

Související články

Další články