Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hasiči poučují veřejnost zábavnou formou: Nacvičili si komický taneček

+ Další 3 fotografie
Vtipné video
Kolínští hasiči reagovali na výzvu policie a natočili video, které nejen pobaví, ale i poučí. Secvičili si speciální taneček, který má za úkol lidem vštěpit několik zásadních pravidel, jež by měl každý z nás v době koronavirové krize dodržovat.

Hasiči z Kolína si pro veřejnost nachystali zábavné video. Na sociální síť ho přidali na podnět Policie České republiky, která hasiče vyzvala k natočení videa. Kolínští hasiči nacvičili synchronizovaný taneček, kterým všechny upozorňují, jak se při aktuální situaci kvůli koronaviru správně chovat.

4 základní pravidla

Hasiči nabádají tancem veřejnost k dodržování čtyř základních pravidel. Prvním z nich je udržování odstupu, doporučovaná vzdálenost jsou dva metry. Toto upozornění dnes vydalo také ministerstvo zdravotnictví, více zde

Druhým je samozřejmě mytí rukou. Jak si správně mýt ruce, se podívejte do fotogalerie. Třetí zásadou hasičů je nedotýkání se obličeje. A poslední zásadu nazvali "zatanči". Protože lidé začínají propadat panice a všude číhají samá negativa, chtějí lidem zlepšit náladu, a proto je vyzývají k tanci. Podívejte se na vtipné video, kde hasiči poučují tancem.

Související články

Další články