Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hasiče, který odčerpával vodu během bouřky, srazilo auto. Řidič z místa nehody ujel

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Bezohledný řidič
Včera ve večerních hodinách srazilo auto hasiče, který odčerpával vodu pod mostem u Zdib. Ta se tam nahromadila kvůli silným bouřkám a hustým přívalovým dešťům, jež zasáhly Česko. Řidič se ale dlouho nerozmýšlel a na místo pomoci sraženému z místa ujel. Hasič naštěstí vyvázl jen s pohmožděninami. Po řidiči pátrá policie.

K nehodě došlo v pátek večer ve 21:20 hodin. Jednotka hasičů zasahovala pod mostem dálnice D8 na sjezdu na Zdiby. Tam se nashromáždila voda z přívalových dešťů, kterou se jednotka snažila odčerpat. Při odklánění dopravy pak byl jeden z hasičů sražen.

„Řidič od nehody ujel a následně pokračoval v jízdě najetím na dálnici D8 směr Ústí nad Labem. Naštěstí po následném vyšetření rychlou záchrannou službou vyvázl kolega jen s pohmožděninami, ale i tak prosíme o pomoc s hledáním bílého vozidla tz. Mitsubishi, typ pravděpodobně ASX, SPZ neznámá, bez levého zpětného zrcátka,“ uvedli hasiči na Facebooku.

Po bezohledném řidiči nyní pátrá i policie. Přesto, že se nikomu nestalo nic vážného, měl šofér zastavit a poskytnout hasiči pomoc, jak ukládá zákon.

Silnice byly zaplaveny vodou

Hasiči včera zasahovali na více než 600 místech. Česko totiž v pátek odpoledne zasáhly silné bouřky a přívalové deště. Ty často zaplavily sklepy a domy, což se stalo například v paneláku v Kutné Hoře. Silně zasažená byla i Praha a na několika komunikacích musel být přerušen provoz z důvodu zaplavení silnice či železnice.

Související články

Další články