Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hartl vyvedl paní Columbovou, Bebarová a Šporcl ukázali krásné dcery. Hvězdy vyrazily na StarDance

Hvězdy si vyrazily na StarDance.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 30 fotografií
stardance

V sobotu to na holešovickém Výstavišti žilo. Slavnostní večer StarDance si opět nenechala ujít řada známých osobností, které mnohdy ukázaly i kousek ze svého soukromí. Paní Columbovou vytáhl do společnosti spisovatel Patrik Hartl, krásnou dceru ukázala zase herečka Tereza Bebarová. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala. 

Další kolo StarDance je za námi. Na holešovické Výstaviště opět dorazilo mnoho známých tváří. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, svou půvabnou manželkou se pochlubil spisovatel Patrik Hartl, s dcerou zase vyrazila herečka Tereza Bebarová.


Zatímco Patrik Hartl chodí do společnosti rád, jeho manželka Martina už tolik ne. Nyní však udělali výjimku, hodili se do gala a vyrazili sledovat taneční vystoupení. Ačkoli se poznali ve velice brzkém věku, láska jim neuvadá, ba naopak. Jeden z našich nejoblíbenějších spisovatelů si na svém protějšku cení zejména inteligence. „Vzrušuje mě, že spím se ženou, která je chytřejší než já. To bych doporučil všem mužům,“ prozradil v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Krásné dcery ukázali Šporcl i Bebarová 

Hvězda seriálu Ulice Tereza Bebarová si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Podpořit svého kolegu Josefa Maršálka, který se do dalšího kola neprotančil, však přišla společně s dcerou Klaudií. Představitelka Světlany Nyklové je pyšnou maminkou rovnou dvou dcer. Tu druhou přivedla na svět v roce 2019 a s partnerem jí dali krásné jméno Sofie.


Do svého soukromí nechal nahlédnout i Pavel Šporcl, který rovněž vyrazil s dcerou. Geniální houslista nemá doma o dámy nouzi. S Bárou Kodetovou patří bezesporu k nejstabilnějším párům českého showbyznysu a mají hned tři dcery. Tu nejstarší, Lily, si Bára přivedla ze svého předešlého vztahu, Šporcl ji přijal za vlastní a jejich vztah je skvělý. Společně pak na svět přivedli další dvě dcery, Violetu a Sofii.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy