Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Harrymu dochází trpělivost: Neúcta Meghan Markle šlape na neskutečné obrátky! S tímhle musí hned přestat

Harrymu dochází s Meghan trpělivost!
Zdroj: Profimedia.cz/Showpix
+ Dalších 122 fotografií
Přes čerstvé manželství prince Harryho (33) a vévodkyně Meghan (36) se přehnalo první pořádné krupobití. Královský pár si vjel do vlasů a chvíli to vypadalo, že už se spor neurovná. Nakonec se naštěstí usmířili a manželská idylka pokračuje dál, Harrymu však stále leží v žaludku jedna zásadní věc!

Meghan Markle vtrhla sňatkem s princem Harrym do královské rodiny jako vichřice. A jelikož si ji všichni rychle oblíbili, chopila se šance a začala úřadovat!

Za vévodkyní ze Sussexu jde za pouhé dva měsíce řada skandálů, kvůli nimž zuřila i sama královna Alžběta II. (92). Od erotických scén ještě z dob její herecké dráhy, přes neurovnané vztahy s rodinou a zejména tátou Thomasem Marklem (74), až po ne zrovna neobvyklé neuctivé chování, všechno nakonec aristokraté s modrou krví vydýchali.

Po nedávné ostré manželské hádce se sice Harry s Meghan usmířil, ale stejně vnitřně hřímá. Alespoň to tvrdí zdroje z Kensingtonského paláce, podle nichž je teď atmosféra nejenom na chodbách honosného sídla přinejmenším napjatá.

Královská dvojice si totiž vjela do vlasů kvůli lady Dianě (†36). A Harry je na svou tragicky zesnulou maminku mimořádně citlivý. Není tajemstvím, že Meghan touží tolik obdivovanou princeznu co nejvíc napodobit a to Harry nemůže skousnout.

A tak prý postavil svou vévodkyni před ultimátum: buď přestane zneužívat odkazu Diany, anebo pocítí královský hněv. A něco nám říká, že Meghan mu ještě s velkou radostí vyhoví!

Mohlo by vás zajímat

Další články