Meghan Markle vtrhla sňatkem s princem Harrym do královské rodiny jako vichřice. A jelikož si ji všichni rychle oblíbili, chopila se šance a začala úřadovat!

Za vévodkyní ze Sussexu jde za pouhé dva měsíce řada skandálů, kvůli nimž zuřila i sama královna Alžběta II. (92). Od erotických scén ještě z dob její herecké dráhy, přes neurovnané vztahy s rodinou a zejména tátou Thomasem Marklem (74), až po ne zrovna neobvyklé neuctivé chování, všechno nakonec aristokraté s modrou krví vydýchali.

Po nedávné ostré manželské hádce se sice Harry s Meghan usmířil, ale stejně vnitřně hřímá. Alespoň to tvrdí zdroje z Kensingtonského paláce, podle nichž je teď atmosféra nejenom na chodbách honosného sídla přinejmenším napjatá.

Královská dvojice si totiž vjela do vlasů kvůli lady Dianě (†36). A Harry je na svou tragicky zesnulou maminku mimořádně citlivý. Není tajemstvím, že Meghan touží tolik obdivovanou princeznu co nejvíc napodobit a to Harry nemůže skousnout.

A tak prý postavil svou vévodkyni před ultimátum: buď přestane zneužívat odkazu Diany, anebo pocítí královský hněv. A něco nám říká, že Meghan mu ještě s velkou radostí vyhoví!