Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Harryho napálili podvodníci jako malého kluka: Bezpečnost prince je v ohrožení

Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
podvod
Dva ruští podvodníci ušili pořádný podvod na prince Harryho (36). Alexej Stoljarov a Vladimir Kuzněcov ho přesvědčili, že mluví s aktivistkou Gretou Thunberg (17) a jejím otcem Svantem (50). Harry jim následně přislíbil pomoc s převezením tučňáků na severní pól, i přesto, že žijí na jižním. Experti se nyní bojí o jeho bezpečnost.

Když princ Harry mluvil s falešnou Gretou Thunberg a jejím otcem, kromě příslibu převozu tučňáků na severní pól promluvil i o výhodách zanechání královských povinností. Bylo to podle něj sice těžké rozhodnutí, ale prý jde o ochranu jeho syna.

Je s podivem, že se vévoda ze Sussexu nepozastavil ani nad žádostí Grety, aby ji dostal do královské rodiny. Podvodníci mu tvrdili, že aktivistka má zájem se přidat do královské rodiny a má políčeno na malého prince George. Harryho pozornosti tyto podivné dotazy a prosby zřejmě ušly.

Princ Harry se během telefonátu rozpovídal i o prezidentu USA Donaldu Trumpovi, kterého kvůli velké těžbě uhlí obvinil z toho, že má na rukou krev. Doufá prý, že hlavou Spojených států bude brzy někdo jiný.

Bezpečnost

Experti se nyní obávají, že poté, co Meghan Markle a princ Harry odstoupili od královských povinností, a tudíž nejsou ani pod královskou ochranou, je jejich bezpečnost v ohrožení. „Odešli od rodiny a jakkoliv si myslí, že je to pro jejich vlastní ochranu, jednou z výhod pobývání v královské rodině je právě ochrana, o kterou přišli,“ řekla bývalá tisková sekretářka královny Alžběty II Mluvčí vévodů ze Sussexu odmítla celou situaci komentovat

Související články

Další články