Trendy
Zrádci 2025 Love Island 2025 Filip Turek Farma Vojty Kotka

Harryho a Meghan čeká vyhazov z královské rodiny? Dopadnou jako princ Adrew, míní odbornice

Meghan Markle se údajně rozhodla dát si od všeho pauzu a prchnout na luxusní dovolenou na Bahamské ostrovy.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
KRÁLOVSKÁ RODINA

Až princ William usedne na trůn, vezme svému mladšímu bratrovi princi Harrymu a jeho manželce Meghan Markle tituly. Alespoň to si myslí americká komentátorka Megyn Kelly. Podle ní potká tento manželský pár, který už roky žije v USA, stejný osud, jako jejich nechvalně známého strýce prince Andrewa. Kelly se domnívá, že se tohoto páru nikdo nezastane. Podle ní nejprve ztratili podporu ve Velké Británii a nyní i ve Spojených státech. 

Americká komentátorka Megyn Kelly je přesvědčena, že princ Harry a Meghan Markle přijdou v budoucnu o své tituly. Stane se tak prý poté, co princ William usedne na trůn. „Král William, ať už to bude trvat jakkoli dlouho po jeho nástupu na trůn, jim odebere královské tituly. To by se mělo stát co nejdříve,“ uvedla v rozhovoru pro deník Daily Mail čtyřiapadesátiletá novinářka.

„Těm dvěma jde jen o ně samotné,“ pokračovala Kelly. „Myslím, že je jen otázkou času, než přijdou o své tituly. A rozhodně ztratili podporu tady ve Spojených státech,“ doplnila.

Meghan Markle se dlouhodobě netěší podpoře u Britů a patří tam mezi nejméně oblíbené členy královské rodiny. Nyní to podle slov Kelly vypadá, že ani v USA se jí nedaří lépe. „Nikdo se o ně nezajímá a nikdo jim nefandí. Viděli jste, jak je před pár dny vypískali na zápase World Series. To je realita,“ podotkla komentátorka.

Meghan a Harryho vypískali

Královský pár byl vypískán minulý týden na baseballovém zápase Dodgers proti kanadskému týmu Toronto Blue Jays. Fanoušci začali hlasitě bučet poté, co spatřili Harryho a Meghan na velkoplošné obrazovce, jak sedí v prvních řadách s kšiltovkami Dodgers. Lidem vadilo nejen to, že se jim opět dostalo královského zacházení a dostali lepší místa než některé celebrity, ale zejména skutečnost, že princ Harry zřejmě nikdy nepatřil k fanouškům losangelského týmu. Naopak je známý svými vazbami na Kanadu, kde před lety absolvoval výcvik v armádě. Meghan tam zase natáčela seriál, podotýká Super.cz.

Vévodkyně poté přilila olej do ohně tím, že zveřejnila video, ve kterém se okatě s kamarádkou raduje z výhry Dodgers. „Meghan se tady vytahuje svými britskými královskými tituly… je to tak absurdní, rodina, kterou nazvala rasistickou, lidé, které označila za rasisty,“ řekla Kelly dále na účet třiačtyřicetileté vévodkyně.


Vévodové by mohli být další na řadě

Její předpoklad zřejmě nebude daleko od pravdy. Také některé zdroje z Buckinghamského paláce jsou přesvědčeny o tom, že vévodové by mohli skutečně přijít o své tituly. „Nepřekvapilo by mě, kdyby Harry byl další na řadě,“ řekl zdroj z paláce webu Page Six a narážel tím na prince Andrewa, strýce Harryho a Williama, kterému byly odebrány všechny tituly minulý týden. „Nepřekvapilo by mě, kdyby to William udělal. Není to mstivý člověk, ale cítí se být velmi zklamaný a je to vždy mnohem těžší, když vás zklame někdo hodně blízký,“ dodal zdroj.

Britský král Karel III. koncem října odebral zbývající tituly a pocty svému mladšímu bratrovi princi Andrewovi. Reagoval tak na skandál kolem amerického sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina, do kterého je Andrew namočený.

Mia s Danielou rozjely ve Zrádcích temnou hru. Drsná manipulace a nová oběť na obzoru

Související články

Další články

Nejnovější kauzy