Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Harry Styles s Adele řádili v Karibiku na jachtě za miliardy, nechali dýško 60 000

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
ZLATÁ MLÁDEŽ
Harry Styles ví, jakými lidmi se má obklopit, když jde o dovolenou. Letos v lednu vyrazil spolu se zpěvačkou Adele a bavičem Jamesem Cordenem do Karibiku na ostrov Anguilla. Přijeli luxusní jachtou za 3,6 miliardy korun. A peníze létaly vzduchem.

Adele, Harryho Stylese a Jamese Cordana kromě britského pasu očividně pojí i přátelství, protože se všichni tři rozhodli pro společnou dovolenou na moři. Jejich první zastávkou byl Karibik, konkrétně ostrov Anguilla. Celou plavbu pravděpodobně absolvují na jachtě Andromeda o délce 106 metrů, jejíž cena se odhaduje na 3,6 miliardy korun. Samotné plavidlo bylo tak honosné, že o něm všichni na ostrově mluvili i přesto, že kotvilo několik stovek metrů od ostrova.

Adele zaplatila celou večeři a ještě něco navíc

Britské hvězdy hned rozpoznala většina návštěvníků ostrova a pořídili si s nimi desítky fotek. Jedinou Adele měli problém poznat, protože ta se po dietě, kterou si naordinovala, drasticky změnila. Jednomu z fanoušků na pláži údajně řekla, že zhubla 45 kilo. Zpěvačka byla v natolik dobrém rozpoložení, že při placení večeře jednomu z barmanů nechala symbolické dýško 2020 liber (necelých 60 000 korun) se vzkazem Štastný nový rok!!!

Květnový koncert Harryho Stylese v Praze

Zpěvák Styles si tímto nejspíše dopřál jeden z posledních oddychů než v dubnu vyrazí na světovou tour se svou novou deskou Fine Line, která mu vyšla v polovině prosince. S tou se mu daří nadále okupovat přední příčky zahraničního žebříčku Billboard Chart. Jednou ze zastávek světové tour bude i pražská O2 Aréna. Pokud jste fanoušci Harryho Stylese, označte si v kalendáři 11. květen a rovnou kupujte lupeny. Prodej byl již zahájen.

Související články

Další články