Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Harry Styles byl na Valentýna přepaden: Měsíc po incidentu prozradil děsivé detaily

Jeden den s Harrym Stylesem. No neberte to.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Přepadení
Den svatého Valentýna nebyl pro Harryho Stylese úplně nejšťastnějším dnem v roce. Nedaleko svého domova byl totiž přepadem. Muž s nožem v ruce mu vyhrožoval a požadoval po něm veškerou hotovost. Měsíc po aktu se zpěvák podělil o děsivé detaily.

Někdejší hvězda chlapecké skupiny One Direction si prošla v den svatého Valentýna hotovým peklem. Když se Harry Styles v pozdních večerních hodinách vracel od kamaráda domů, v londýnské čtvrti Hampstead byl přepaden. Nějaký čas nebyl připravený o incidentu mluvit. O děsivých detailech se rozpovídal až nyní v show SiriusXM Howarda Sterna.

Přepadení

Harry vyprávěl, jak zbystřil poté, co uviděl divnou skupinku mužů v jinak klidné čtvrti. Zrovna poslouchal hudbu ve sluchátkách a když začal pracovat jeho šestý smysl, rychle je vypnul. Aby se skupince vyhnul, přešel ulici na druhou stranu. Jenže záhadní chlapíci ho sledovali a když přešel ulici podruhé, věděl, že má trable.

"Kouříš trávu?" zeptal se ho jeden z útočníků, načež Harry odpověděl, že ne. "Co to máš na sobě?" zeptali se ho další z mužů a mezitím kolem něj ostatní udělali kolečko. Styles vytáhl balík peněz a dal jim ho.

Následně po něm útočníci chtěli telefon, což Harry odmítl. Nechtěl jim ho dát ani poté, co jeden z mužů vytáhl nůž. Moderátor upozornil Stylese, že přece hodně riskoval, když jim ho odmítl dát. Ovšem Harryho první myšlenkou při přepadení bylo, jak strašné by bylo, kdyby přišel o všechna data uložená v telefonu včetně fotek a kontaktů. Najednou viděl Harry světlo naděje v podobě blížícího se auta.

Vběhl do silnice a pokusil se auto zastavit, jenže útočník se rozeběhl za ním, a tak mu řidič vozu nepomohl. Rozhodl se tedy pokračovat v běhu a snažil se co nejrychleji doběhnout do malé vesničky poblíž, kde žije. Harry nakonec žertoval, že kdyby nebyl na Valentýna sám, nemuselo se to stát.

Koncert v Praze

Harry se už z incidentu oklepal a připravuje se na své druhé koncertní turné nazvané Love On Tour. Zahajovací koncert bude 15. dubna v anglickém Birminghamu.

Styles zamíří také do Prahy. Čeští fanoušci se na Harryho mohou těšit už 11. května v pražské O2 aréně.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy